• "Dzień dobry, kocham cię!" w pierwszych recenzjach
  Fabuła niczym z przedwojennej komedii: ona jedna i dwóch amantów ubiegających się o jej wdzięki. Jeden dość przypadkowy, drugi raczej zdesperowany – rodzice dali mu bowiem ultimatum: albo się szybko ożeni, albo go wydziedziczą. W rolach głównych: Jadwiga Smosarska, Eugeniusz Bodo i Aleksander Żabczyński. A nie, przepraszam… W rolach głównych gwiazdki seriali i reklam, wsparte co prawda na drugim planie solidną reprezentacją aktorów. Dla nowej komedii Ryszarda Zatorskiego krytycy nie mają wielu ciepłych słów. Wręcz przeciwnie. Oto, co piszą w pierwszych recenzjach.
 • "Facet (nie)potrzebny od zaraz" trochę jak "Broken Flowers"?
  "Facet (nie)potrzebny od zaraz", reżyserki debiut Weroniki Migoń, może odstraszać tytułem, ale historia wcale nie zapowiada się najgorzej.
 • Katarzyna Maciąg i Czesław Mozil w filmie "Facet (nie)potrzebny od zaraz"
  Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości... albo ją przegapiła. 31 stycznia do kin trafi polska komedia romantyczna "Facet (nie)potrzebny od zaraz". Jednego z amantów zagrał w niej Czesław Mozil, dotąd znany głównie z tego, że śpiewa. Czy szykuje się hit na miarę "Listów do M."? Pożyjemy, zobaczymy.
 • Już w listopadzie widzowie serialu "Galeria" poznają nowego bohatera. Do obsady produkcji dołączył bowiem Łukasz Garlicki, który wcieli się w postać Waldka spod Wałbrzycha, kuzyna Sebastiana (Jakub Wróblewski), któremu niespodziewanie zwali się na głowę .
 • Marzena Pokrzywińska, Łukasz Garlicki
  Otwarcie sklepu młodego projektanta Michała Łojewskiego, przyciągnęło wiele znanych twarzy. To modowe wydarzenie zainteresowało również aktora Łukasza Garlickiego, który postanowił przedstawić swoją wizję mody męskiej. Protest, demonstracja własnego stylu, czy coś zupełnie innego... Oceńcie sami.
 • Łukasz Garlicki z partnerką
  Znany imprezowicz i wielbiciel stolicy oraz były narzeczony Magdaleny Cieleckiej, Łukasz Garlicki zostanie niebawem tatą. Jego partnerką jest modelka Marzena Pokrzywińska.
 • Syrenka Warszawska
  Aktor Łukasz Garlicki, jeden z założycieli Projektu Warszawiak, został wybrany przez Magazyn "Machina" Syrenką Warszawską 2011. To pierwsza syrenka płci męskiej w historii plebiscytu. Garlicki, warszawiak z urodzenia, aktywnie promuje muzyczny folklor stolicy.