• Maor Melikson
  Wisła Karków może stracić Maora Meliksona. Wszystko za sprawą byłego trener "Białej Gwiazdy". Robert Maaskant chętnie widziałby Izraelczyka w swojej nowej drużynie.
 • Robert Maaskant
  Czy mistrz Polski jest w tarapatach finansowych? Wiśle coraz częściej zdarzają się małe zaległości finansowe. Przypadek czy debet na koncie? Okazuje się, że krakowski klub ma kłopoty z uregulowaniem nawet niewielkich rachunków. Menedżer, który ponad rok temu sprowadził do Wisły Sergieja Pareikę, długo nie mógł doczekać się należnych mu pieniędzy.
 • Kazimierz Moskal
  To był jeden z jego największych atutów. Kazimierz Moskal pozostał na stanowisku trenera Wisły, bo jest opcją oszczędnościową. Krakowski klub nadal wypłaca pensję zwolnionemu w listopadzie Robertowi Maaskantowi i nie stać go na utrzymywanie dwóch drogich trenerów.
 • Robert Maaskant
  Przed Sądem Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia będzie toczył się proces karny z prywatnego oskarżenia, jaki przeciwko Antoniemu Piechniczkowi wytoczyli o znieważenie były trener Wisły Robert Maaskant i Stan Valckx, dyrektor sportowy krakowskiego klubu.
 • Robert Maaskant
  Robert Maaskant został w poniedziałek wieczorem zwolniony z funkcji trenera piłkarzy Wisły Kraków - poinformował klub na stronie internetowej. Obowiązki szkoleniowca pierwszego zespołu przejmie jego dotychczasowy asystent Kazimierz Moskal.
 • Robert Maaskant
  Ostatnia w tabeli Cracovia pokonała Wisłę 1:0 w derbach Krakowa. Trenerski stołek pod szkoleniowcem "Białej Gwiazdy" robi się coraz bardziej gorący. W drugim niedzielnym spotkaniu Śląsk Wrocław rozgromił na wyjeździe Zagłębie Lubin 5:1 w derbach Dolnego Śląska i po 13. kolejce piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy pozostaje liderem.
 • Robert Maaskant
  Piłkarze krakowskiej Wisły w trzeciej kolejce Ligi Europy pokonali na własnym stadionie Fulham Londyn 1:0. Zdaniem trenera "Białej Gwiazdy" jego drużyna mogła wyżej wygrać to spotkanie.
 • Trener Wisły: Mecz z Twente miał być testem
  Czwartkowe spotkanie z Twente Enschede w Lidze Europejskiej miało być testem, jaki poziom prezentują piłkarze Wisły Kraków. Jednak sytuacja się zmieniła ze względu na kontuzje - uważa trener "Białej Gwiazdy" Robert Maaskant.
 • Robert Maaskant i Maor Melikson
  Trener Maora Meliksona w Wiśle Kraków Robert Maaskant poinformował, że izraelski piłkarz na razie nie będzie się wypowiadał o grze w reprezentacji Polski. Uczyni to po powrocie z obchodów święta Jom Kippur (wypada 8 października).
 • Gordan Bunoza
  Dla piłkarzy Wisły Kraków piątkowy mecz z Lechem w Poznaniu ma stanowić nowe otwarcie w ekstraklasie. Do tej pory podopieczni trenera Roberta Maaskanta spisywali w niej się przeciętnie i po pięciu kolejkach zajmują 10. miejsce z dorobkiem sześciu punktów.