• Besides, Maciej Rock, Paulina Sykut w "Must be the music"
  W niedzielę zakończyła się 8. edycja "Must be the music". Zwycięzcą okazał się zespół Besides, który zgarnął 100 tys. złotych oraz kontrakt płytowy.
 • Tata sam w domu
  Jesienią na antenie TV4 zadebiutuje nowe reality show "Tata sam w domu", z Maciejem Rockiem w roli gospodarza. W programie ojcowie mierzą się z zadaniami, z jakimi na co dzień bez mrugnięcia okiem radzą sobie ich żony .
 • Gwiazdy, które przyznały, że palą marihuanę
  Choć palenie marihuany nie jest w Polsce karalne, to już za posiadanie minimalnej jej ilości można trafić do więzienia. Z powodu tak surowego prawa, osoby, które kiedyś otwarcie mówiły o tym, że chętnie sięgają po tę używkę, dziś wolą milczeć lub wręcz zaprzeczać swoim zwyczajom. Są jednak gwiazdy, które wbrew powszechnym obawom, odważyły się oficjalnie przyznać do tego, że zdarza im się palić marihuanę .
 • Afera o marihuanę, której bohaterką stała się Kora, poruszyła środowisko show biznesowe. Kolejne gwiazdy i celebryci stają w obronie piosenkarki i krytykują polskie prawo zabraniające posiadania niewielkiej ilości marihuany. Tym razem, głos w sprawie legalizacji narkotyków zabrał prezenter Polsatu, Maciej Rock.
 • Prezenterzy Telewizji Polsat
  Już za dwa tygodnie wystartuje festiwal TOPtrendy w Sopocie. Impreza organizowana przez Telewizję Polsat potrwa trzy dni. Kolejne koncerty i festiwalowe atrakcje poprowadzi aż 11 prezenterów stacji.
 • Maciej Rock i Paulina Sykut
  Już w najbliższą niedzielę, widzowie polsatowskiego show "Must be the music" zobaczą pierwsze półfinałowe zmagania uczestników. O tym, co dzieje się za kulisami programu i za kogo najmocniej trzyma kciuki, opowiedział Maciej Rock.
 • Jury programu "Must be the music"
  Wielki finał programu "Must be the music" już w najbliższą niedzielę. Do walki o główną nagrodę stanie dziesięciu wykonawców. Kto zgarnie 100 tys. złotych i szansę występu podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011?
 • Maciej Rock na planie "Tylko muzyka. Must be the music"
  Druga edycja polsatowskiego "Tylko muzyka. Must be the music" wystartowała! Współgospodarz show Maciej Rock zdradza, czego możemy się spodziewać po uczestnikach tego programu.
 • Agata Młynarska w czułym uścisku Andrzeja Krzywego
  Dziewiąta edycja Sopot TOPtrendy Festiwal 2011 już za nami. Były gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej i nowe twarze w konkursie "Trendy", który wygrała formacja Neo Retros. Był i niezły kabarecik. Tyle na ekranie. My pokazujemy również to, co się działo poza halą Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu. Oto TOPtrendy zza kulis.
 • Ilona Chojnowska
  15. Jubileuszowy Wakacyjny Festiwal Artystów w Międzyzdrojach 2010 to imprezy, odciskanie dłoni w gwiezdnej alei oraz… wypoczynek na plaży i przy basenach. To ostatnie jest okazją do obejrzenia znanych postaci w nowej, bardziej roznegliżowanej… odsłonie. Zobacz roznegliżowane plażowanie polskich gwiazd.