• Karolina Korwin-Piotrowska
  Projektant Maciej Zień wpadł na dość kontrowersyjny pomysł, by pokaz swojej najnowszej kolekcji ubrań zorganizować w kościele. Taki sposób na promocję mody nie spodobał się dziennikarce, Karolinie Korwin-Piotrowskiej.
 • Anna Szarek, Edyta Herbuś i Natalia Siwiec
  Wczorajszy pokaz kolekcji "Rentgen" Macieja Zienia na sezon jesień/zima 2013/2014 był pierwszym z serii, którym patronuje marka T-Mobile. Na wydarzeniu pojawił się prawdziwy tłum polskich gwiazd. Jak prezentowały się panie? Hmmm, różnie... Zobaczcie.
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Macieja Zienia Kaleidoscope
  Premiera każdej kolekcji Macieja Zienia jest ogromnym wydarzeniem w polskim świecie mody. Pokaz najnowszej kolekcji "Kaleidoscope" jesień/zima 2012/2013 w Hotelu Hilton również był okazją do spotkania setek ludzi uwielbiających modę. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy tego wieczoru.
 • Maja Ostaszewska w kreacji Gosi Baczyńskiej na festiwalu filmowym w Gdyni
  Są znani i uznani, a ich projekty wybierają największe rodzime gwiazdy. Oto najlepsi z projektantów ulubionych przez rodzimych celebrytów!
 • Pokaz Gosi Baczyńskiej.
  Robert Kupisz zamienił nożyczki fryzjerskie na krawieckie i wprowadził na wybieg motywy patriotyczne. Paprocki i Brzozowski odważyli się na kolor, a Gosia Baczyńska zamieniła pokaz w...wielkie pranie. Tak wyglądał rok 2011 na polskich pokazach mody.
 • Maciej Zień
  Znany polski projektant w wywiadzie opowiada o tym, jak sztuka inspiruje modę, o ostatnich swoich kolekcjach oraz o tym, jak jego prace zostały przyjęte za granicą.
 • Pokaz kolekcji Macieja Zienia na sezon wiosna-lato 2012
  Maciej Zień coraz bardziej odchodzi od wyrafinowanych, wieczorowych sukni, w stronę eleganckiego, ale i nonszalanckiego luzu. Utrzymaną w tej stylistyce, najnowszą kolekcję "Look at Me" zaprezentował w poniedziałek.
 • Topmodelki, miss, prezenterki, najsłynniejsze wokalistki i aktorki. Wystrojone gwiazdy i celebrytki tłumnie zjawiły się na pokazie jednego z najbardziej kochanych przez show-biznes projektantów. Socha i Herbuś, Cichopek i Horodyńska, Kręglicka i Przetakiewicz, Steczkowska i Mlynkova, Mancewicz i Piszczałka… Prezentacja kolekcji Macieja Zienia to zawsze wielkie modowe wydarzenie, dlatego gwiazdy i gwiazdeczki prześcigały się w starannie dobranych stylizacjach. Bywało bardzo stylowo, nie zabrakło jednak negatywnych niespodzianek oraz szokujących golizną strojów. Zobacz zdjęcia!
 • Choć program "Top Model" od pierwszego odcinka budził wiele emocji, tak mocnych kontrowersji, jakie pojawiają się przy okazji jego drugiej edycji jeszcze nie było. W mediach właśnie trwa kolejna wymiana zdań na temat wartości merytorycznej programu. Tym razem po dwóch stronach barykady stoją projektant Maciej Zień i jurorka programu Karolina Korwin-Piotrowska.
 • Suknia, w której Emma Watson pojawiła się na premierze II części filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci" do złudzenia przypomniała projekt Macieja Zienia.
  Redaktorzy "Faktu" zauważyli, że filmowa Hermiona na premierze filmu drugiej części filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci" miała kreację podobną o stroju Alicji Bachledy-Curuś. Polska gwiazda nosiła taką sukienkę już rok temu!