• Paulina Krupińska
  Gwiazdom też niej jest łatwo.
 • Paulina Sykut
  Prezenterkę znów można oglądać na antenie telewizji Polsat. Gwiazda pracuje na razie tylko jeden dzień w tygodniu, co uważa za idealną sytuację dla każdej młodej mamy. Trzy miesiące po urodzeniu dziecka Paulina Sykut zachwyca idealną sylwetkę. Twierdzi, że zawdzięcza ją zdrowemu odżywianiu i aktywności fizycznej, głównie pływaniu i ćwiczeniom wykonywanym w domu.
 • Anna Dereszowska
  Aktorka nie widzi nic nagannego w publicznym karmieniu piersią. Jej zdaniem współczesne ubrania dla młodych mam pozwalają nakarmić dziecko bez konieczności nadmiernego obnażania ciała. Anna Dereszowska jest wielką zwolenniczką naturalnego karmienia dzieci. Ma też nadzieję, że sama będzie mogła jak najdłużej karmić swojego synka w ten sposób.
 • Katarzyna Cchopek, Anna Mucha i Katarzyna Skrzynecka
  One nie dały sobie wiele czasu na odpoczynek po tym, jak na świecie pojawiły się ich pociechy. Perfekcyjnie umieją zaplanować swój czas tak, aby liczne obowiązki zawodowe pogodzić z opieką nad maluchami. Zobaczcie najbardziej zapracowane młode polskie mamy, które są dowodem na to, że macierzyństwo nie musi oznaczać zahamowania kariery.
 • Joanna Liszowska
  Macierzyństwo nie tylko nie odejmuje, ale potrafi dodać urody i seksapilu. Joanna Liszowska kwitnie w roli mamy! Szczególnie wypiękniały jej legendarne kobiece atuty. Swoją apetyczną sylwetkę i bujny biust gwiazda zaprezentowała w seksownych kreacjach.
 • Najseksowniejsze mamuśki w show-biznesie!
  To był prawdziwy wysyp ciąż w show-biznesie! Polskie i światowy gwiazdozbiór wzbogacił się o plejadę świeżo upieczonych mam. Niektóre z nich z pewnością znajdą miejsce w gronie tych uważanych za najgorętsze. Macierzyństwo nie musi bowiem odejmować – może wręcz dodać seksapilu. Zobacz najseksowniejsze wśród świeżo upieczonych mam show-biznesu!
 • Angelina Jolie
  Gwiazdy, seksbomby, a do tego – pracujące matki, które z sukcesem łączą karierę z macierzyństwem, a do tego – mają istotny wpływ na to, co dzieje się na świecie. Beyonce i Angelina Jolie znalazły się na liście najbardziej wpływowych mam tego roku.
 • Cameron Diaz
  Choć dziś jest 39-letnią singielką., planowała ślub i rodzinę tuż po dwudziestce. Wszystko zmieniła kariera. Ale nawet gwiazda Hollywood spotyka się z oczekiwaniami, co „powinna” zrobić w TYM wieku. „Każdy powinien mieć prawo do wyboru własnej drogi życia" – ripostuje Cameron Diaz, choć zaznacza, że za nią zdecydował los i przypadek…
 • Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki
  To kolejna para show-biznesu, która ogłosiła rozstanie. Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki rozwodzą się. Media zaczynają donosić o przyczynach rozpadu małżeństwa dwojga gwiazdorów. Tymczasem jeszcze nie tak dawno ta para nieodmiennie zachwycała… Zresztą, zobaczcie zdjęcia.
 • Beyonce i Jay-Z
  Cały show-biznes czekał na narodziny tego dziecka. 7 stycznia na świat przyszła Blue Ivy Carter – córka Beyonce i jej męża Jaya-Z. Gwiazdorska para wyraziła radość z tego wydarzenia w specjalnym oświadczeniu, w którym opisuje szczegóły dotyczące porodu i swojej pociechy.