• Michał Wiśniewski
  Michał Wiśniewski ma trzy byłe żony, z którymi łączą go bardzo burzliwe relacje. Najwięcej żalu i wciąż niezażegnanych pretensji, piosenkarz ma do Magdy Femme, którą poślubił jako pierwszą.
 • Magda Femme, Michał Wiśniewski
  Michał Wiśniewski w ostatnim wywiadzie stwierdził, że wziął ślub z Magdą Femme, ponieważ był pod wpływem tabletki LSD. Jak można się było domyślać, była żona muzyka nie zostawiła tej zniewagi bez odpowiedzi.
 • Michał Wiśniewski i Magda Femme
  Michał Wiśniewski znany jest z tego, że nie potrafi żyć w zgodzie ze swoimi byłymi żonami. Szczególnie trudne relacje łączą do z Magdą Femme. Ostatnio muzyk stwierdził, że wziął z nią ślub pod wpływem tabletki LSD .
 • Michał Wiśniewski ma problemy z utrzymaniem poprawnych relacji ze swoimi byłymi żonami. Niedawno muzyk toczył medialną wojnę z Mandaryną, teraz zaś doczekał się ostrej odpowiedzi od Magdy Femme .
 • Wojna między Michałem Wiśniewskim i jego byłą żoną, Magdą Femme nabiera coraz ostrzejszego charakteru. Do te pory, na publiczne ataki decydował się jedynie Michał, teraz, w podobny sposób postanowiła odpowiedzieć mu Magda.
 • Michał Wiśniewski to jedna z bardziej ekshibicjonistycznych gwiazd polskiego show biznesu. Tym razem muzyk postanowił podzielić się z fanami informacją, iż jego była żona, grozi obecnej żonie, że opublikuje badania pokazujące, że Michał jest nosicielem wirusa HIV.
 • Michał Wiśniewski od zawsze dzielił się z mediami szczegółami ze swojego życia prywatnego, jednak publikowanie na portalu społecznościowym własnej diagnozy lekarskiej, nawet jak na niego było zbyt daleko posuniętym ekshibicjonizmem. Magda Femme, była żona artysty, w rozmowie z Moniką Richardson wyznała, że Michał popełnił żenujący błąd .
 • Piersi Magdy Femme
  To prawda, że do tej kreacji trudno byłoby dobrać biustonosz, ale bez niego piersi gwiazdy nie miały szans na jędrny wygląd. Obejrzyjcie ryzykowną stylizację, w której Magda pojawiła się wczoraj w Teatrze Kamienica na gali "Niemy ból. Zwierzęta cierpią w milczeniu".
 • Magda Femme i Michał Wiśniewski
  Michał Wiśniewski żenił się z każdą swoją miłością, a już za dwa tygodnie czwartą panią Wiśniewską zostanie Dominika Tajner. Pamiętacie wszystkie jego żony? Jeśli nie, to obejrzyjcie naszą galerię.
 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
  Otwartość otwartością, ale która panna młoda chciałaby, gdyby na jej ślubie gościły trzy byłe żony jej oblubieńca? Jak się okazuje informacja, że Magda Femme, Mandaryna i Anna Świątczak pojawią się na ślubie Michała Wiśniewskiego i Dominik Tajner była nieprawdziwa.