• Magdalena Mielcarz
  Urodzone w USA córki aktorki płynnie mówią w jej ojczystym języku. Gwiazda twierdzi, że wymaga to dużej ilości regularnej pracy, zapewnia jednak, że nie dopuści, by dziewczynki zapomniały języka polskiego.
 • Magda Mielcarz chce śpiewać
  Dla Magdy Mielcarz to nie będzie debiut. W 2011 roku nagrała piosenkę "Drown in me". Teraz przygotowała nowy singiel, który ma być zapowiedzią pełnego albumu studyjnego. Czy popularna aktorka i modelka podbije także polski rynek muzyczny?
 • Magda Mielcarz
  Szefowie Telewizji Polsat chcieliby ponoć, by Magda Mielcarz zasiadła w jury "Must be the music". Spieszymy jednak uspokoić fanów dotychczasowego składu jurorskiego popularnego show. Modelka miałaby oceniać występy w dziecięcej edycji programu.
 • Magda Mielcarz
  Nie robi tajemnicy z faktu, że dość bogato wyszła za mąż. Jednak cały czas coś robi, możemy ją ostatnio widywać w programach telewizyjnych, na przykład w "The Voice of Poland".
 • Anita Werner (33 lata), Magdalena Mielcarz (33 lata), Paweł Małaszyński (35 lat)
  Czas biegnie a nasze trzydziestoletnie gwiazdy błyszczą coraz bardziej. Sprawdź czy każdy wygląda na swoje lata
 • Patriotyzm w seksownym stylu: „narodowa” stylizacja polskiej topmodelki
  Jak zaznaczyć strojem uczucia patriotyczne? Jak widać, powaga nie jest jedynym rozwiązaniem. Polska topmodelka i aktorka udowodniła, że miłość do ojczyzny może przybrać bardziej seksowne oblicze… Zsuwający się z ramion bluzka z orzełkiem, króciutka mini, słowiański warkocz i kozaczki za kolana – taką stylizację zaprezentowała znana z „Quo Vadis” Magda Mielcarz. Piękność w równie zmysłowym wydaniu patriotyzmu pokazała się na okładce magazynu dla panów… Zobacz!
 • Magdalena Mielcarz
  Mieszka w Stanach Zjednoczonych, jednak ciekawe propozycje zawodowe ściągają ją coraz częściej do ojczyzny.
 • Łukasz Jemioł w Markafoni
  Markafoni to znany na świecie serwis zakupowy, który zajmuje się sprzedażą markowej odzieży. Portal stawia na młodych projektantów. Po wejściu na polski rynek coraz chętniej prezentuje kolekcje naszych twórców. Ostatnio - Łukasza Jemioła.