• Magda Steczkowska
  Podejście artystki do tego, co ją spotkało, to wspaniała inspiracja dla innych kobiet.
 • Magda Steczkowska
  Idealnie kształtne pośladki - nie za duże, ale bardzo kobiece i jędrne - to znak rozpoznawczy pań z rodziny Steczkowskich - niemal tak charakterystyczny jak wydatne kształty sióstr Kardashian. Magda Steczkowska nie zamierza ukrywać tego atutu i kusi opiętymi pośladkami. Efekt? Piorunujący!
 • Kazimiera Szczuka, Piotr Najsztub, Magda Steczkowska i Jacob w specjalnym odcinku "Ugotowanych"
  W najbliższych odcinkach programu "Ugotowani", swoje kulinarne talenty zaprezentują Kazimiera Szczuka, Piotr Najsztub, Magda Steczkowska i Jacob. W rozmowie z dziennik.pl, feministka zdradziła, że lubi gotować, a dziennikarz pochwalił się, że sam przyrządził potrawy na wesele córki.
 • Maryla Rodowicz
  Maryla Rodowicz w udzielonym nam niedawno wywiadzie przyznała, że jest bardzo wymagającą szefową. Potwierdza to Magda Steczkowska, która przez długi czas była chórzystką artystki.
 • Jolanta Fajkowska i Maria Niklińska oraz Hanna Lis z córką na Warsaw Fashion Street 2012
  Było długo i krótko. Było wieczorowo i na co dzień. Były koronki i cekiny. Dumne mamy prezentowały stroje na wybiegu Warsaw Fashion Street 2012, a u ich boku dzielnie kroczyły ich pociechy. Zobacz rodzinną modę w wykonaniu polskich gwiazd.
 • Wpadka! Dziwaczna i oszpecająca fryzura piosenkarki
  Chodząca awangarda czy ofiara trąby powietrznej? Magdalena Steczkowska może pochwalić się oryginalna urodą i doskonałą figurą. Jak jednak udowodniła piosenkarka, nawet najlepsze wrażenie można zepsuć niekorzystną fryzurą
 • Chcieć nie znaczy móc: gwiazdy na Elite Model Look
  Na Elite Model Look nie zabrakło nie tylko modelek, ale również rodzimych celebrytek. Te ostatnie z pewnością nie chciały wypaść gorzej niż urodziwe dziewczęta z wybiegu. Czy im się udało? Nie wszystkim. Niektóre gwiazdy i gwiazdeczki zaprezentowały eleganckie i podkreślające urodę kreacje, nie zabrakło jednak wpadek i dość tandetnych lub dziwacznych stylizacji. Oto zdjęcia!
 • Zawsze sexy, zawsze w modzie: gorący rockowy styl gwiazd
  Tu nie ma mowy o grzecznej i układnej kobiecości: im więcej „pazura”, tym lepiej. Zgrabne nogi odsłonięte w pełnej krasie w krótkich sukienkach lub kusych szortach i podkreślone seksownymi botkami lub kozaczkami na wysokim obcasie. Dużo skóry: skórzana kurtka, być może z ćwiekami, oraz wielki skórzany pasek. W takim zestawieniu jakże seksowny potrafi być bawełniany podkoszulek. Do tego - burza niepokornych włosów, która przypomina, że nie mamy do czynienia z grzeczną dziewczynką. Rockowy styl zdobył sobie wiele amatorek w świecie gwiazd. Mało praktyczny na upał, ale uroda wymaga ponoć poświęceń. Zawsze modny i piekielnie seksowny... Zgadzacie się? Zobaczcie zdjęcia!
 • Aleksandra Szwed
  Widok pięknych modelek czy urodziwych celebrytek potrafi uwieść niejednego mężczyznę. Co się stanie, jeśli otrzymamy „dwa w jednym”? W ramach Warsaw Fashion Street 2011 mogliśmy podziwiać młode i atrakcyjne gwiazdy na wybiegu w roli modelek. Urodziwe piosenkarki i aktorki zaprezentowały się w kreacjach Macieja Zienia i marki Orsay oraz biżuterii Apart. Znane panie pokazały się z innej, nierzadko piękniejszej strony niż ta, którą znamy z ekranów telewizorów… Zobacz zdjęcia!
 • Niesamowite makijaże gwiazd na festiwalu Top Trendy. Ładne?
  Na festiwalu Top Trendy gwiazdy zaskoczyły szalonymi kreacjami. Utrzymane w konwencji, lecz jeszcze bardziej zwariowane, były makijaże. Asymetria, geometria, kolor neonów i wzory niczym wojenne barwy – tym uraczyły nas słynne panie podczas imprezy. Taki wizaż z pewnością przykuwa uwagę. Pytanie tylko: czy dodaje urody? Obejrzyjcie i oceńcie!