• Magdalena Frąckowiak w kampanii Elisabetta Franchi
  Jedna z najbardziej znanych polskich modelek, Magdalena Frąckowiak, wystąpiła w kampanii marki Elisabetta Franchi na sezon jesień/zima 2019. Stroje w księżycowych odcieniach masła i kości słoniowej to swoisty hołd dla kosmicznych mundurów z hełmami i butów winylowych. Fuksja, niebieski i zielony wyróżniają się na białym trójwymiarowym tle statku inspirowanym  „2001: Odyseją kosmiczną”. Warte obejrzenia!
 • Magdalena Frąckowiak
  Modelka Magdalena Frąckowiak miała zostać siłą wyrzucona ze sklepu jubilerskiego. Na Instagramie pokazała obrażenia. Teraz jej wersję zdarzeń potwierdza obsługa hotelu.
 • Magdalena Frąckowiak w prześwitach
  Sukienka-widmo - tak można określić to, co włożyła na siebie Magdalena Frąckowiak. Modelka wystąpiła tak na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła. I to wcale nie na wybiegu!
 • Kampania kolekcji Badura wiosna/lato 2017
  Już po raz drugi marka Badura przedstawia kampanię, w której klasyka łączy się z nowoczesnością, a moda z ponadczasowym stylem. Wystąpiły w niej dwie polskie ikony – ambasadorka marki Aneta Kręglicka oraz topmodelka Magdalena Frąckowiak. Była Miss World jest 20 lat starsza od swojej koleżanki, ale naszym zdaniem tej różnicy wieku ani trochę nie widać. Prawda...?
 • Magdalena Frąckowiak
  Zawód modelki zwykle nie bywa kojarzony z inteligencją. Polska gwiazda wybiegów, Magdalena Frąckowiak, jest jednak przykładem na to, że modelki poza pięknymi twarzami ni idealnymi ciałami, mają także coś do powiedzenia.
 • Magdalena Frąckowiak
  Odważne sesje nie są jej obce. Magdalena Frąckowiak pozowała już toples chociażby dla „Vogue'a” czy „Fashion Magazine". Karierę rozpoczęła w 2000 r. Obecnie współpracuje z Vicotria’s Secret, a w prestiżowym rankingu światowych modelek "Top 50 Models" zajmuje 23 miejsce.
 • Magdalena Frąckowiak
  Najnowsza sesja zdjęciowa dla marki Victoria's Secret odbyła się na Wyspie Świętego Bartłomieja. Prześliczna Polka, Magdalena Frąckowiak (jeden z najnowszych aniołków VS) demonstrowała swoje najlepsze pozy i minki w strojach kąpielowych znanej marki. Zobacz galerię!
 • Magdalena Frąckowiak
  Kilka dni temu odbyła się premiera kalendarza Yes na 2013 roku. Tym razem na jego kartach możemy podziwiać Magdalenę Frąckowiak. Tematem przewodnim fotografii autorstwa Magdaleny Łuniewskiej jest związek między kobietą a jej biżuterią. Na zdjęciach zobaczyć możemy wzory biżuterii stworzone przez Katarzynę Bukowską oraz Magdę Dąbrowską, projektantki YES.
 • Anja Rubik
  Od kilku sezonów pokaz kolekcji Balmain jest jednym z najbardziej oczekiwanych przez redaktorów działów mody. Czwartkowy show domu mody nie zawiódł pod względem liczby sensacyjnych kreacji i pięknych modelek, wśród których nie zabrakło Polek: Anji Rubik, Magdaleny Frąckowiak, Kasi Struss i Zuzanny Bijoch.
 • Kasia Tusk
  Inspirują, budzą podziw i wnoszą świeżość do świata mody. Takimi cechami mają legitymizować się laureaci nagrody Osobowość Mody "Złote Szpilki”. W tym roku pośród 30 nominowanych, obok takich sław jak Gosia Baczyńska, Magdalenę Frąckowiak i Małgorzata Socha, znalazła się córka premiera, modowa blogerka Kasia Tusk.