Billie Jean King Cup: Polki nie dały rady Amerykankom [WIDEO]
10 listopada 2022Polskie tenisistki przegrały z Amerykankami 1:2 w pierwszym meczu grupy D turnieju Billie Jean King Cup, który odbywa się w Glasgow. Kolejnym rywalem biało-czerwonych będzie reprezentacja Czech.