• Krystyna Kornicka-Ziobro
    Mąż nie żyje przez błędy lekarskie, grupę oskarżonych i biegłych łączą relacje towarzysko-biznesowe. Mam żal do Zbyszka, że nie chciał się angażować. Że kiedy miał możliwość nakazania przeniesienia sprawy do innej prokuratury, to tego nie zrobił - mówi matka Zbigniewa Ziobry, Krystyna Kornicka-Ziobro w rozmowie z Magdaleną Rigamonti. 
  • Sławomir Nitras
    Teraz stoję na barykadzie i bronię sądów i prokuratury przed PiS, ale nigdy nie twierdziłem, że za rządów PO sądy i prokuratura dobrze funkcjonowały. Tylko wiem, że naprawa jest skomplikowanym i trudnym procesem. A Kaczyński uważa, że weźmie od Mariusza kombinerki i jednym ruchem wszystko wyreguluje - mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti Sławomir Nitras, poseł PO.
  • Piotr Liroy-Marzec
    "Nie spodziewałem się, k…a , że będę zmuszony udzielać porad komuś, kto jest na stanowisku ministra bądź wiceministra zdrowia, będąc pewnym, że mam o niebo większą wiedzę niż on. Przecież ja na co dzień jestem raperem, dopiero od roku posłem. Przez lata domyślałem się, że rządzą nami ludzie z ograniczoną wiedzą, teraz wiem, że tak jest na pewno. Ostatnio wróciłem do czytania Orwella, do Kafki. Inteligencja sejmowa i ministerialna też powinna wrócić" - przyznaje Piotr Liroy-Marzec w rozmowie z Magdaleną Rigamonti. 
  • Stanisława Celińska
    Postaci, które grałam, wymagały ode mnie ogromnego zaangażowania, dojścia do spodu, wywracania bebechów – przyznaje Stanisława Celińska w osobistej rozmowie z Magdaleną Rigamonti.
  • Dziennik Gazeta Prawna
    Magdalena Rigamonti i Klara Klinger, dziennikarki "Dziennika Gazety Prawnej", znalazły się wśród nominowanych do nagrody Radia ZET. im. Andrzeja Woyciechowskiego.
  • Magdalena i Maksymilian Rigamonti
    MediaTory to plebiscyt, w którym studenci dziennikarstwa z całej Polski doceniają swoje autorytety. Tym bardziej cieszy, że w gronie nominowanych znaleźli się Magdalena i Maksymilian Rigamonti z DGP.
  • Tomasz Zimoch
    "Kilka dni temu zadzwonił dziennikarz tzw. dobrej zmiany. Znamy się. Jak pani wie, kiedyś nie było wielkich podziałów w środowisku dziennikarskim. Nie powiem kto, żeby mu nie zaszkodzić. Powiedział tylko, że przeprasza za to, co się dzieje, i podziękował za moją postawę" - mówi Tomasz Zimoch w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.
  • Grzegorz Schetyna
    Nie ma związku pomiędzy Platformą a organizacją wizyt polskich urzędników w Katyniu. Tomasz Arabski nie był politykiem, tylko szefem KPRM. Jeśli będzie oczekiwał konkretnego wsparcia, na pewno nie zostaniemy obojętni. Nie rozumiem, po co robić problem w relacjach Platforma – Arabski – mówi Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej
  • Paweł Piskorski
    Jestem politykiem, który nigdy nie popełniał przestępstw i nie zrobił nikomu krzywdy - mówi Paweł Piskorski w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.
  • Ewa Berbeka
    Coś się rozsypało. Nie wiem, jakiego innego słowa użyć. Nie wiem, czy się rozsypało psychicznie, czy fizycznie. Oni tam na górze nie zrobili sobie wspólnego zdjęcia. A przecież był to taki wielki sukces. Zimowe wejście na Broad Peak! I nie ma żadnego zdjęcia całej czwórki. Przecież byli tam razem