• Taniec z gwiazdami: Andrzej Grabowski
    Lech Majewski realizuje w Katowicach film pt. ”Brigitte Bardot cudowna”, oparty na jego powieści. Akcja filmu, w którym grają m.in. Andrzej Grabowski i Magdalena Różdżka, rozgrywa się w połowie XX wieku.
  • "Lekarze" to nowa produkcja stacji TVN, która na antenie zagości dopiero we wrześniu. Mimo, iż widzowie nie mieli jeszcze szansy zobaczyć i ocenić ani jednego odcinka serialu, stacja zadecydowała, że nakręci jego 2. sezon.
  • Nie wiadomo, czy bardziej przypominają niewinne uczennice czy wyuzdane „sekretarki”. Gwiazdy pokochały „pensjonarski” styl! Kołnierzyk, najlepiej biały i połączony z baaardzo dopasowaną sukienką, to prawdziwy hit na salonach. I bardzo pikantna mieszanka wybuchowa… Modzie dały się uwieść Natalie Portman, Doda, Joanna Przetakiewicz i cała masa innych sław, a każda z nich sięga po trend w zupełnie innym stylu. Zobacz gwiazdy w roli seksownych pensjonarek!
  • Gwiazdy błyszczą w naszyjnikach XL
    Zwykle moda nakazuje większy umiar, ale w tym sezonie im więcej, tym lepiej? O czym mowa? O wielkich naszyjnikach, które nadadzą odświętnego charakteru nawet najprostszej kreacji. Na naszych szyjach ma być ciężko od ozdób w rozmiarze XL – najlepiej powodujących zawrót głowy mnogością elementów. W takich ozdobach błyszczą światowe i polskie gwiazdy i gwiazdeczki – od Cate Blanchett i Nicole Kidman po Małgorzatę Sochę i Annę Wyszkoni. Zobacz, może zabłyśniesz i ty?