• Przyjaciółki
  Gwiazdy "Przyjaciółek" niedawno ogłaszały radosną wieść, iż Polsat planuje kolejny sezon serialu. Dla aktorek oznaczałoby to przedłużenie kontraktów i podwyżki. Rosnące koszty produkcji sprawiają jednak, że stacja wciąż zastanawia się, czy kontynuować serial.
 • "Przyjaciółki"
  Nic tak nie daje siły do walki z przeciwnościami losu jak wysiłek fizyczny. Widzą o tym doskonale przyjaciółki - Zuza, Anka, Inga oraz Patrycja - dlatego w najbliższym odcinku "Przyjaciółek" dziewczyny spotkają się w sali gimnastycznej. Podczas ćwiczeń przedyskutują wszystkie nurtujące je problemy i wymyślą plan działania .
 • "Przyjaciółki"
  Na antenie Polsatu już dziś wieczorem zadebiutuje serial "Przyjaciółki". Jak zapowiada stacja: Nie będzie to kolejny "Seks w wielkim mieście", ani "Gotowe na wszystko". Nie znajdziemy tu wyzwolonych singielek spragnionych kariery i seksu. Spotkamy za to cztery "Przyjaciółki" – dziewczyny, które może znać każdy z nas. Czy serial ma szanse stać się hitem?
 • "Przyjaciółki"
  Małgorzata Socha w roli porzuconej kobiety z dzieckiem, Joanna Liszowska jako wzięta fryzjerka, Magdalena Stużyńska - niespełniona gospodyni domowa oraz Anita Sokołowska, czyli samotna bizneswoman – oto bohaterki nowego serialu Telewizji Polsat "Przyjaciółki" .
 • "Przyjaciółki"
  "Przyjaciółki" to nowy serial stacji Polsat, który we wrześniu zadebiutuje na antenie. Już teraz możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu produkcji, która przez samych jej twórców została nazwana polską odpowiedzią na "Seks w wielkim mieście".
 • Dziś padł pierwszy klaps na planie nowego serialu obyczajowego Telewizji Polsat zatytułowanego "Przyjaciółki". Produkcja nazwana przez media polską odpowiedzią na "Seks w wielkim mieście", na antenie zagości już jesienią.
 • Po klapie "Wszyscy kochają Romana", ostatniego serialu z jego udziałem, Bartek Kasprzykowski powraca na mały ekran w nowej produkcji Telewizji Polsat. Już od września aktora będzie można oglądać w serialu "Przyjaciółki".
 • Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska, Joanna Liszowska i Małgorzata Socha
  Telewizja Polsat przygotowuje zupełnie nowy serial skierowany do damskiej publiczności. "Przyjaciółki" mają być polską odpowiedzią na kultowy "Seks w wielkim mieście". W rolę tytułowych przyjaciółek wcielą się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita sokołowska i Magdalena Stużyńska.
 • Nieudana kreacja aktorki.
  Wyraziste wzory na tkaninie mogą dawać oryginalny efekt stylizacyjny, ale tylko pod warunkiem, że umie się je nosić i dopasować do figury. Niestety, Magdalen Stużyńska nie opanowała tej trudnej sztuki.
 • Magda Stużyńska
  Magdalena Stużyńska ma powody do radości i dumy. Aktorka kilka dni temu po raz drugi została mamą.