• Kolejna gwiazda odchodzi z obsady najpopularniejszej polskiej telenoweli? Wszystko wskazuje na to, że Magdalena Walach postanowiła pożegnać się z serialem "M jak miłość".
 • Fani serialu "Komisarz Alex" z niecierpliwością czekają na premierę nowego sezonu. Tymczasem Magdalena Walach, odtwórczyni roli podkomisarz Lucyny Szmidt zdradza, czego możemy spodziewać się po 2. serii popularnej historii o łódzkich policjantach i ich pomocniku, psie Aleksie.
 • Komisarz Alex
  Serial "Komisarz Alex" zadebiutuje na antenie TVP1 3 marca. Szefowie stacji mają nadzieję, że przygody dzielnego psa Alexa oraz jego opiekunów z łódzkiego komisariatu policji staną się hitem na miarę "Rancza" i "Ojca Mateusza" . O tym, czy tak się stanie, zadecydują jednak widzowie.
 • Magdalena Walach i Joanna Koroniewska
  Kobiety, a już szczególnie artystki bardzo źle znoszą konkurencję. Pomiędzy dwiema aktorkami serialu "M jak miłość" iskrzy tak bardzo, że scenarzyści musieli rozdzielić ich role i zrezygnować ze wspólnych scen. Skąd ta wzajemna niechęć Magdaleny Walach i Joanny Koroniewskiej?
 • Jakub Wesołowski zagra w polskiej wersji "Komisarza Rexa"
  Łódź przez najbliższe tygodnie będzie planem filmowym kryminalnego tasiemca "Komisarz Aleks". W historii o policjancie i jego psie zagrają Jakub Wesołowski i Magdalena Walach.
 • Penelope Cruz
  Noszą ją największe rodzime i światowe sławy. Aktorki, piosenkarki, top modelki. Ostatnio wraca do łask. Grzywka. Cięcie, które potrafi zupełnie odmienić rysy twarzy. Czy na lepsze? Zobacz, jak gwiazdy kryją się pod grzywkami.