• Riley Keough na premierze filmu "Mad Max: Na drodze gniewu" w Los Angeles
  Jako wnuczka Króla Presley'a sławna stała się już w chwili narodzin. Teraz idzie w jego ślady, ale te aktorskie, bowiem Riley Keough od sceny woli kino. Córka Lisy Marie Presley zagrała właśnie w kolejnej głośnej produkcji – "Mad Max: Na drodze gniewu".
 • Riley Keough zagra u Stevena Soderbergha
  Riley Keough zagra główną rolę w serialu opartym na filmie "The Girlfriend Experience" Stevena Soderbergha.
 • Matthew McConaughey nie wróci do "Magic Mike'a"
  W obsadzie filmu "Magic Mike XXL", czyli sequela wielkiego przeboju "Magic Mike" Stevena Soderbergha, już na pewno zabraknie Matthew McConaugheya.
 • Natalie Portman w filmie "Bliżej"
  Striptiz to specyficzna forma uwodzenia, również widzów w kinach. Najgłośniejsze ze scen "występów tanecznych połączonych ze stopniowym zdejmowaniem z siebie ubrania" weszły już do historii filmu. Oto – naszym zdaniem – najlepsze ekranowe striptizy wszech czasów.
 • Channing Tatum wraca do "Magic Mike'a"
  Channing Tatum pracuje nad scenariuszem sequela produkcji "Magic Mike".
 • Joe Manganiello w filmie "Magic Mike"
  Joe Manganiello ma nadzieję, iż powstanie sequel filmu "Magic Mike".
 • Elizabeth Berkley w filmie "Showgirls"
  Potral Mr Skin opublikował listę najbardziej wyczekiwanych striptizów filmowych 2013 roku, a na niej nazwiska aktorek, które powinny wreszcie rozebrać się przed kamerą. My – przekornie – przypominamy sceny, które weszły już do historii kina, czyli ranking 10 najlepszych (według słownika) "występów taneczny połączonych ze stopniowym zdejmowaniem z siebie ubrania" na dużym ekranie. Bardzo subiektywny, bo zabrakło w nim miejsca choćby dla wspaniałej Jamie Lee Curtis w "Prawdziwych kłamstwach", Lindsay Lohan w "Wiem, kto mnie zabił" oraz Kim Basinger w "9 ½ tygodnia".
 • "Magic Mike" rozbiera się na DVD
  Steven Soderbergh kręci jak szalony i wytrwale próbuje swoich sił w niemal każdym gatunku. I tym razem wychodzi obronną ręką, bo "Magic Mike" to widowisko sprawne i niegłupie.
 • Gwiazdor filmu "Magic Mike" najseksowniejszym mężczyzną świata
  Amerykański magazyn "People" opublikował swoją doroczną listę najseksowniejszych mężczyzn świata. Na najwyższym podium stanął aktor Channing Tatum, który w 2012 roku rozpalił wyobraźnię kobiet rolą striptizera w filmie "Magic Mike".
 • Matthew McConaughey w Cannes – maj 2012
  "Każdy musi znaleźć własną drogę. Ważne, by nie zaprzepaścić drugiej szansy" – mówi Matthew McConaughey z wykształcenia prawnik, a dziś jedna z najbardziej wziętych gwiazd Hollywood. Przed sobą ma kilka wymagających ról, lecz najważniejsze dla niego są i tak narodziny jego trzeciego dziecka. McConaughey – świetny aktor, wzorowy ojciec i marzenie milionów kobiet na całym świecie – właśnie skończył 43 lata.