• Maja Plich i Krzysztof Rutkowski
  Krzysztof Rutkowski potwierdził w rozmowie z „Super Expressem”, że w przyszłym roku zamierza poślubić swoją wieloletnią partnerkę Maję Plich. Detektyw zdradził też koszty imprezy.
 • Krzysztof Rutkowski
  Nad głową Krzysztofa Rutkowskiego zbierają się czarne chmury. Pewna kobieta twierdzo bowiem, że detektyw jest ojcem jej 6-letniego dziecka i żąda od niego wysokich alimentów.
 • Krzysztof Rutkowski wreszcie doczeka się upragnionego potomka? Jak twierdzi jeden z tabloidów, narzeczona detektywa jest w ciąży. Para ponoć zna już ponoć nawet płeć dziecka, które ma pojawić się na świecie za kilka miesięcy .
 • Maja Pilch i Krzysztof Rutkowski
  Krzysztof Rutkowski, na zorganizowanej przez siebie konferencji w sprawie Amber Gold, pojawił się w towarzystwie swojej nowej partnerki. Po tym co zobaczyli reporterzy, z pewnością trudno było im rozsądzić kto zrobił tego dnia lepsze wrażenie: Maja Pilch czy słynny detektyw.
 • Miłość na pokaz? Rutkowski lansuje się z nową dziewczyną
  Krzysztof Rutkowski najwyraźniej nie lubi być singlem. Już kilka tygodni po zerwaniu z Luizą Kobyłecką, były detektyw znalazł bowiem pocieszenie w ramionach innej kobiety. Maja Pilch, bo tak ma na imię nowa wybranka Rutkowskiego, chętnie pozuje u boku swojego mężczyzny. Oto najnowsza sesja zakochanej pary.
 • Krzysztof Rutkowski to prawdziwy casanova, zaledwie kilka tygodni temu rozstał się z narzeczoną Luizą Kobyłecką i już znalazł pocieszenie w ramionach kolejnej kobiety. Jak donosi Super Express, nową wybranką byłego detektywa jest Maja Plich.