• 30 Seconds to Mars w Ergo Arenie
  Dla tych, co nad majowe grillowanie, przedkładają "strawę duchową" przygotowaliśmy przegląd koncertów zaplanowanych na długi weekend. Oto muzyczna Majówka 2015!
 • STYLIZACJA na spacer po parku
  Wielkimi krokami nadchodzi najbardziej wyczekiwany długi weekend w roku. Większość z nas wyjedzie na urlop lub na działkę. Ci, którzy pozostaną w mieście, z pewnością chętnie skuszą się na piknik lub garden party. Jedno jest pewne, będziemy się starać spędzić jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. W co się ubrać, aby wyglądać modnie? Wspólnie ze stylistami marki Carinii przygotowaliśmy kilka propozycji, które udowodnią, że styl może iść w parze z wygodą.
 • STYLIZACJE na majówkę w mieście
  Paryż, Londyn, Barcelona, Sztokholm, Wenecja, Ateny, Amsterdam – to ważne miejsca na mapie Europy - również modowej. Ich niepowtarzalny klimat zinterpretowałyśmy pod kątem stylizacji na długi weekend. W zestawach wykorzystałyśmy obuwie Nessi, odzież Mango, biżuterię Venis oraz torebki Gawor. Kolory i fasony nie są tu przypadkowe! Odzwierciedlają one atmosferę pięknych miast, oddając to, co w nich najpiękniejsze – miejski styl i duszę.
 • Gdzie na majówkę 2015? Finlandia
  Weekend majowy to idealna pora na wypad w jakieś interesujące miejsce. Pogoda jest niemal gwarantowana w każdym zakątku Europy i w wielu miejscach na świecie. Co może być przyjemniejszego niż odkrywanie nowych miejsc, wygrzewanie się w wiosennym słońcu i odpoczynek na łonie rozkwitającej natury. Warto zaplanować wyjazd wcześniej, bo podróż przeżywa się trzy razy: planując, będąc na miejscu i wspominając. Aby każdy ten etap był pełen radości i interesujących doznań, warto wybrać mniej typowe miejsce na kilkudniową eskapadę.