• Bikini z Japonii
  Japończycy promują modę na nowe, skąpe jak nigdy dotąd, bikini. Jego górna część nie wyróżnia się niczym szczególnym, w przeciwieństwie do „majtek”... Zasłaniają jedynie najbardziej intymne miejsca kobiecego ciała... Zobacz galerię!
 • Luksusowa bielizna
  Figle w godzinach pracy? Dlaczego nie! Producenci tej bielizny zapewniają, że nadaje się ona zarówno do pracy w biurze jak i relaksu w trakcie miłosnych uniesień z partnerem... "Uważamy, że możesz być ubrana w zmysłową bieliznę zarówno wychodząc rano do pracy, jak i w twoim wolnym czasie. Nie potrzebujesz osobnego kompletu bielizny do biura i osobnego do sypialni" - pisze marka Lovecode na swojej stronie internetowej.
 • Maria Boschi
  Furorę w internecie robi zdjęcie włoskiej minister reform konstytucyjnych, Marii Boschi, na którym widać bieliznę pięknej polityk... Fotografię pochylającej się nad stołem kobiety skomentował nawet Marcin Prokop.
 • Kasia Tusk
  Niektórzy politycy chyba bardzo dokładnie śledzą wpisy na blogu Kasi Tusk. Ostatnie zdjęcia bielizny, jakimi pochwaliła się córka premiera, wzbudziły szczególne zainteresowanie w politycznych kręgach. Pojawiły się kąśliwe komentarze.
 • Bikini Bridge
  Smartfon w rękach nastolatki nie ma prawa odpoczywać nawet na plaży... Najpierw hitem internetowych portali stały się zdjęcia rozgrzanych słońcem biustów, teraz przyszła pora na "mosty z majtek"... Facebook i Twitter oszalały na punkcie takich zdjęć... Zobacz galerię!
 • Lech Wałęsa
  Wraca sprawa Lecha Wałęsy i "upokarzającej kontroli" - jak sam mówił - na londyńskim lotnisku. Miało do niej dojść, bo podczas prześwietlania bagażu, zauważono, że znajdują się w nim… cztery butelki szampana.
 • Lech Wałęsa
  Lech Wałęsą poskarżył na obsługę lotniska w Londynie i polską ambasadę. "Sprawa dotyczy kontroli granicznej. Nie zdradzamy szczegółów" - napisała tylko polska placówka. Co dokładnie się stało?
 • kąpielówki
  Nie jedno badanie dowiodło, że kilkugodzinny pobyt na słońcu nie jest zbyt zdrowy. Wysokie temperatury szkodzą szczególnie mężczyznom. Przegrzewanie miejsc intymnych może być bowiem źródłem wielu problemów zdrowotnych, w tym niepłodności.
 • Selena Gomez
  Britney, Paris, Lindsay... i teraz ona! Do grona celebrytek zapominających o bieliźnie dołączyła partnerka Justina Biebera. Aparaty fotograficzne fanów Seleny Gomez wszystko zarejestrowały. Zobacz galerię!
 • Kate Moss
  Kate Moss przyzwyczaiła już wszystkich do eksponowania nagich piersi, ale tym razem poszła o krok dalej. Na jednej z londyńskich ulic modelka pojawiła się w eleganckim futrze i przezroczystej, króciutkiej koszulce, pod którą nie miała ani biustonosza, ani… majtek.