• Makijaż ślubny
  Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych elementów stylizacji panny młodej, która musi wyglądać przepięknie w wielu sytuacjach i przy różnym świetle. Warto więc przy jego wykonywaniu wziąć pod uwagę aspekt upiększający, korygujący oraz fotograficzny. Jak wykonać idealny make up, aby był on dopasowany do naszej osobowości, stroju i urody doradza Ania Galińska, Mistrz Makijażu Sephora i blogerka blogmakijaz.pl.
 • Arktyczny fiolet
  Obiektyw aparatu pochłania kolory i redukuje ich intensywność, dlatego w makijażu ślubnym warto postawić na mocne tony. W propozycji dla ciemnowłosych panien młodych ponad kruczoczarną, lekko roztartą kreską nałożono zwiewny srebrnoróżowy satynowy cień, orzeźwiający ciemnofioletowe akcenty w kącikach oczu. Makijaż przydymiono czarnym cieniem w zewnętrznych kącikach oczu, by nadać spojrzeniu głębi i tajemniczości. Srebrna kreska z drobinkami brokatu rozciągnięta na całej linii dolnej powieki powiększa optycznie oko i mrozi stylizację arktyczną poświatą. Awangardowym wykończeniem makijażu są uwodzicielskie sztuczne rzęsy, które skrzą blaskiem maleńkich cyrkonii. Usta subtelnie podkreślono różową pomadką, zgaszoną matowym wykończeniem, by nie konkurowały z wyrazistą oprawą oczu.
 • Rita Hayworth, Marilyn Monroe i Marlene Dietrich
  Zbliża się dzień, w którym przypieczętujesz swoją miłość? Wpadłaś już w wir weselnych przygotowań? Czujesz się zdezorientowana ilością informacji, przez które musisz przebrnąć, by dopiąć swoją ślubną ceremonię do perfekcji? Eksperci Degażerii, zainspirowani gwiazdami światowej kinematografii, pomogą ci dobrać idealny makijaż.
 • Panna młoda
  - W dniu swojego ślubu powinnaś wyglądać jak ty, tylko jak najpiękniej - mówi makijażystka Bobbi Brown. Oto jej wskazówki i sztuczki, które w tym wielkim dniu pozwolą wyglądać ci zniewalająco.
 • Makijaż ślubny w królewskim stylu - propozycje Bobby Brown
  Wydarzenia ostatnich tygodni były zdominowane przez ślub księcia Williama i Kate Middleton. Świat z zapartym tchem obserwował przygotowania do tej uroczystości i jej przebieg. Nie da się jednak ukryć, że najbardziej wyczekiwana była panna młoda. Jaką sukienkę wybierze? Będzie wyglądała skromnie, czy nowocześnie? Jaki będzie miała makijaż i fryzurę? Te i inne pytania zadawała sobie niejedna z nas. Właśnie z okazji tego wyjątkowego ślubu Bobbi Brown przygotowała propozycje makijażu, z których mogą skorzystać przyszłe panny młode, ich mamy i świadkowe. Oto szczegółowe instrukcje ich wykonania.