• Ewa Chodakowska
  Trenerka, którą zdecydowanie częściej możemy oglądać w sportowym stroju niż w wieczorowej sukni, na sali treningowej najczęściej prezentuje się w wersji sauté. Po ćwiczeniach zwykle tylko delikatnie podkreśla usta i tuszuje rzęsy, bo na co dzień w kwestii makijażu jest minimalistką. Kiedy jednak trzeba się zaprezentować na czerwonym dywanie, oddaje się w ręce profesjonalistów, którzy dopasowują jej make-up do konkretnej stylizacji i okazji.
 • Maja Sablewska
  Stylistka nie wychodzi z domu bez bronzera. Używa go nie tylko do konturowania twarzy, lecz także do makijażu oczu. Gwiazda chętnie podkreśla usta, do jej ulubionych kolorów szminek należy czerwień oraz brudny róż. Maja Sablewska twierdzi, że nie oszczędza na kosmetykach do makijażu, lubi bowiem produkty dobrej jakości.
 • Edyta Herbuś
  Aktorka lubi podkreślać usta. Najchętniej wybiera pomadki w głębokich odcieniach burgundu i bordo, najlepiej z matowym wykończeniem. Gwiazda uważa, że przy takim makijażu ust każda kobieta wygląda modnie i seksownie.
 • Kobieta wykonująca makijaż
  Wiosenna kobieta powinna wyglądać naturalnie, świeżo i promiennie – wynika z Sephora Trend Report 2016. Efekt ten zapewnić ma makijaż nude. Dziewczęcy look pokochały gwiazdy, m.in. Katarzyna Zielińska, Zofia Ślotała i Karolina Malinowska.
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Karolina Szostak i Joanna Horodyńska
  Rozumiemy, że brak słońca wszystkim mocno daje się we znaki, ale to naprawdę nie oznacza, że trzeba sobie poprawiać nastrój fatalnym makijażem udającym opaleniznę - szczególnie, jeśli z czymś takim na twarzy pozuje się do zdjęć na imprezach.
 • Beata Sadowska
  Tak spektakularne wpadki makijażowe jak ta, którą właśnie zaliczyła dziennikarka, to prawdziwa rzadkość. To po prostu trzeba zobaczyć!
 • Nina Terentiew
  Cera dyrektor programowej Polsatu miała w weekend tak nienaturalny kolor, że wyglądała nieestetycznie. I to dwa dni z rzędu! Zobaczcie.
 • Hanna Lis na prezentacji jesiennej ramówki TVP
  Wczorajsza stylizacja Hanny Lis to dowód na to, że czasami drobiazg potrafi popsuć całościowy, zapewne misternie przygotowywany, efekt. Trudno powiedzieć, jak to się stało, ale niedoskonałe nałożenie kosmetyków w okolicy oczu sprawiło, że zamiast idealnego pokrycia pojawiły się tam białe plamy, przez makijażystów nazywane efektem pandy.
 • Maja Sablewska
  Makijaż to swoista druga twarz kobiety. Umiejętnie sporządzony, może zdziałać wiele… "Makijaż może zmienić wszystko, a ja jestem na to najlepszym przykładem" – zdradza Maja Sablewska w nowym wywiadzie. Gwiazda wyznaje, jak bardzo odmieniła ją ta wiedza, nie zawsze bowiem potrafiła o siebie zadbać…
 • Gwen Stefani w Cannes.O urodę gwiazd w Gdyni zadbają ci sami specjaliści
  Fantastyczne suknie znakomitego designera oraz fryzury i makijaże przygotowane przez tych samych specjalistów, którzy dbali o gwiazdy w Cannes. Czerwony dywan Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni ma nie ustępować tym z najbardziej prestiżowych festiwali świata.