• Paweł Małaszyński
  Rozmowa Małgorzaty Domagalik z Pawłem Małaszyńskim dla styl.pl zboczyła na tematy ostateczne i dotknęła śmierci. Okazuje się, że aktora często dopadają refleksje tego rodzaju.
 • Paweł Małaszyński
  Gdy człowiek jest młody, to z miłości robi różne dziwne rzeczy. Na przykład zabawia się w romantycznego pana Tolibowskiego z "Nocy i dni"...
 • Paweł Małaszyński
  Pełną parą ruszyła produkcja serialu "Misja: Afganistan". Na początku października główni aktorzy odbyli specjalistyczne szkolenie wojskowe na poligonie w Rembertowie.
 • Złodzieje kobiecych serc
  Oto ci, którzy nie schodzą z okładek kolorowych pism, ciągną za sobą tabuny wielbicielek. Średnio dwa razy w tygodniu łamią czyjeś serce, a w miejsce jednego złamanego zajmują 3 nowe. Ciągle na ustach pięknych kobiet, od dawna w panteonie gwiazd. Bogaci, sławni i piękni! Jednak czy tylko to sprawia, że kochają się w nich kobiety? Jeśli tak myślisz, mocno się mylisz. Jeżeli szukasz mentora, specjalisty do spraw układania sobie stosunków z kobietami to dobrze trafiłeś... Od nich wiele się nauczysz. Zobacz zdjęcia!
 • Czy Paweł Małaszyński sprawdzi się w nowej roli?
  Paweł Małaszyński w nowej roli. Aktor już wkrótce rozpocznie pracę na planie nowej produkcji realizowanej dla Canal Plus.
 • Kibol Paweł Małaszyński
  Doczekaliśmy się polskiej wersji filmów takich jak "Football Factory" czy "Hooligans". W porównaniu do angielskich kolegów polscy filmowi fanatycy piłki nożnej są potulni. Reżyserce i scenarzystce Annie Kazejak udało się jednak stworzyć dobrze opowiedzianą historię. "Skrzydate świnie" trafiły na DVD.
 • Skrzydlate świnie
  "Skrzydlate świnie" – polska odpowiedź na "Football Factory" czy "Hooligans" – debiutują na DVD (7.04). To historia Oskara (Paweł Małaszyński), dla którego liczy się tylko kibicowanie. Nieważna praca, nieważna partnerka Alina (Karolina Gorczyca), która urodziła mu właśnie pierwszego potomka. Poza Czarnymi z Grodziska Wielkopolskiego nie istnieje nic. Pewnego dnia lokalny biznesmen (Cezary Pazura) proponuje Oscarowi stworzenie za grube pieniądze grupy kiboli do wynajęcia...
 • "Weekend" (Paweł Małaszyński i Paweł Wilczak)
  Prapremiera filmu "Weekend", debiutu reżyserskiego aktora Cezarego Pazury, odbyła się we wtorek wieczorem w kinie Silver Screen w Łodzi. W pokazie obok reżysera wzięli udział m.in. odtwórcy głównych ról - Paweł Małaszyński i Michał Lewandowski.
 • Paweł Małaszyński
  Czy już niedługo zobaczymy Pawła Małaszyńskiego (34 l.) w zupełnie nowej roli? To całkiem możliwe.