• Borys Szyc i Justyna Nagłowska
  Borys Szyc i Justyna Nagłowska spędzili ostatnio piękne chwile podróżując po pięknych, azjatyckich wyspach. Zdjęciami i przemyśleniami z tej egzotycznej podróży pochwalili się na Instagramie.
 • Ryszard Czarnecki
  Ambasador Malediwów w oficjalnym liście do Parlamentu Europejskiego poskarżył się na nieformalną delegację trojga europarlamentarzystów, w tym Ryszarda Czarneckiego, w jego kraju. W rozmowie z portalem Gazeta.pl polski polityk wytłumaczył się z celu swojej podróży.
 • Ewa Chodakowska
  Ewa Chodakowska zaprasza swoje fanki na wakacyjny wyjazd w swoim towarzystwie. Niestety na przyjemność obcowania z trenerką stać będzie nielicznych, bowiem tygodniowy wypad Ewa wyceniła na 13 tysięcy złotych.
 • Światynia Wat Arun w Tajlandii
  Podróże do Azji do niedawna były drogie i nie zawsze bezpieczne – obecnie są świetnym pomysłem na wakacje. Można wybrać się na własną rękę lub do lubianego kurortu... Jedni wolą zaszyć się w egzotycznej dżungli, inni wylegiwać na pięknej plaży? Azja słynie z różnorodności – trzeba tylko wsiąść na pokład samolotu, aby obudzić się w świecie pełnym smaków, barw, dźwięków, religii i kultur…
 • Diabelski młyn w Dubaju
  Dubaj do niedawna był pustynią, także Szanghaj czy Bangkok są klasycznymi przykładami miast, które w krótkim czasie z wiosek przeistoczyły się w metropolie. Malediwy czy Wyspy Kanaryjskie do niedawna były nieznanymi rajami dla wybranych, a obecnie są jednymi z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych. Przez 20 ostatnich lat wiele miejsc uległo też w wyniku konfliktów, wojen oraz kataklizmów przyrody. Obok nich są zaś takie, w których czas się niemal zatrzymał…
 • Malediwy
  Malediwy słyną z doskonałych warunków do plażowania i uprawiania sportów wodnych oraz jako kraina egzotycznej przyrody. Są wymarzonym miejscem na błogi relaks na plaży, niezależnie od pory roku. Zielony ląd otoczony pierścieniami piaszczystych, złocistych plaż oferuje jednak znacznie więcej atrakcji…
 • Umierające Morze Martwe
  Wśród wielu miejsc na świecie, które warto zwiedzić, jest również garstka takich, których dni wydają się policzone - przynajmniej przez naukowców. Może w tym roku czas się do nich wybrać?
 • Poszukiwania szczatków samolotu MH370
  Malediwy przyłączyły się do prowadzonych na Oceanie Indyjskim poszukiwań szczątków samolotu Malaysia Airlines. Boeing z 239 osobami na pokładzie zaginął w marcu ubiegłego roku.
 • Piotr Adamczyk z żoną Kate Rozz
  Podróże poślubne wyszły już chyba nieco z mody. Nie ma na nie czasu, a czasami funduszy. To drugie pewnie nie stało na przeszkodzie Piotrowi Adamczykowi, ale faktem jest, że na romantyczny wyjazd z żoną zdecydował się w pięć miesięcy po ślubie.
 • Maryla Rodowicz z mężem na Malediwach
  Piękna plaża, słońce, palmy i ocean. A w nim... groźne meduzy! "Już dwukrotnie nas poparzyły, ale jeszcze żyjem" - mówi Maryla Rodowicz, która spędza urlop na Malediwach wraz z mężem Andrzejem Dużyńskim.