• Maciej Maleńczuk
  "W pewnym momencie wydawało mi się, że alkohol mi pomoże. Nie pomaga. Nienawidzę alkoholu, nienawidzę tego, że jestem alkoholikiem. I nie chciałbym pić, ale proszę mi powiedzieć, co ja mam robić w zamian, co zamiast" - mówi muzyk Maciej Maleńczuk w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.
 • Paweł Kukiz, Maciej Maleńczuk
  - Przypomnę ci, Paweł, jak w 1993 r. powiedziałeś: A teraz powitamy się staropolskim "Sieg Heil" - podkreśla Maciej Maleńczuk. Przekonuje, że z chęcią powiedziałby Kukizowi, co o nim myśli. - Jak on mówi, że jest artystą, to mnie śmieszy. Nie rozumiem jak artysta może być prawicowy.
 • Akta śledztwa i kajdanki
  Funkcjonariusze policji zabezpieczający manifestację antyaborcyjną zaznawali w piątek przed krakowskim sądem na kolejnej rozprawie w procesie, jaki muzykowi Maciejowi Maleńczukowi wytoczył działacz Fundacji Pro-Prawo do życia o naruszenie jego nietykalności osobistej.
 • Ryszard Terlecki
  "On był wtedy jednym z nas, a teraz się okazuje, że ten sam hipis wspiera te łyse, faszystowskie hordy i tego mu nigdy nie wybaczę" – mówił w rozmowie z "Rzeczpospolitą" muzyk Maciej Maleńczuk o wicemarszałku Sejmu Ryszardzie Terleckim.
 • Współpracowniczka Maleńczuka
  W teledysku Macieja Maleńczuka wystąpiła jego seksowna współpracowniczka. Dziewczyna zgodziła się wziąć udział w kilku rozbieranych scenach, a tabloidy już dopatrują się gorącego romansu...
 • Maciej Maleńczuk
  Mocne słowa o byłym prezydencie. "Lech był ciapowaty, wiecznie podpity i wykłócający się o samolot" - uważa muzyk i pisarz Maciej Maleńczuk. "Szlag mnie trafił, kiedy pochowali go na Wawelu" - dodaje.
 • Oto gwiazdy, które nie zdały matury. Długa lista...
  Niektórym przeszkodziła wojna. Inni szkołę rzucali dla kariery. Okazuje się, że w gronie polskich sław kina i muzyki jest liczne grono tych, którym w robieniu kariery nie przeszkodził brak matury. A jest ich całkiem sporo.
 • Jeż Jerzy
  Jeszcze nie trafił na ekrany (premiera: 11 marca), a już wywołał skandal, bo z serwisu youtube.com został usunięty reklamujący go zwiastun za szerzenie... przemocy i pornografii. No cóż, bohater pierwszej rodzimej pełnometrażowej adaptacji komiksu nie jest ideałem – pije, pali i podrywa panienki, a mówi głosem Borysa Szyca. Poznajcie "Jeża Jerzego"! Ostry z niego gość!
 • Justyna Steczkowska szuka nowych wyzwań artystycznych
  21 lutego ukaże się album Justyny Steczkowskiej i Macieja Maleńczuka, "Mezalianse". Artyści zafascynowani tekstami Jeremiego Przybory pokusili się o własną interpretację jego twórczości.
 • Maciej Maleńczuk nagrał piosenkę specjalnie na płytę "Cudowny świat"
  W piątek odbędzie się premiera płyty "Cudowny świat", którą nagrali polscy artyści 25 lat po pierwszym udanym przeszczepie serca w naszym kraju. Dochód ze sprzedaży płyty przeznaczony zostanie na budowę sztucznej komory serca dla dzieci.