• Joanna Brodzik, Joanna Moro
  Od 7 grudnia Telewizja Polska rozpocznie emisję ostatniego sezonu serialu "Nad rozlewiskiem". Długo wyczekiwana przez fanów "Cisza nad rozlewiskiem", zastąpi w ramówce "Blondynkę".
 • Małgorzata Braunek (1947 – 2014)
  Małgorzata Braunek przegrała z chorobą nowotworową. Słynna Oleńka z "Potopu" odeszła 23 czerwca 2014 roku, ale zdążyła pożegnać się ze swoimi fanami i tym światem... Półtorej godziny po informacji o śmierci aktorki, na jej profilu ukazał się wzruszający tekst: – Wejdę w stan śmierci spokojnie i bez bólu, łącząc się z Wielkim Umysłem, Pustką, Bogiem chrześcijan i Żydów, i muzułmanów albo Oceanem i znowu stanę na jego brzegu oniemiała z zachwytu nad jego bezkresną nieskończonością. Małgorzata Braunek. "Jabłoń w ogrodzie..."
 • Małgorzata Braunek odeszła...
  Zmarła Małgorzata Braunek, niezapomniana Oleńka z "Potopu" Jerzego Hoffmana. Była jedną z najbardziej znanych polskich artystek przełomu lat 60. i 70. ubiegłego wieku. Przegrała z nowotworem. Miała 67 lat. W tak smutnym czasie, przypominamy najważniejsze role znakomitej aktorki...
 • Małgorzata Braunek przegrała walkę z nowotworem
  Małgorzata Braunek zmarła po ciężkiej chorobie. Znakomita aktorka miała 67 lat.
 • Małgorzata Braunek od ponad roku walczy z chorobą nowotworową (fot. Orina Krajewska)
  Ikona polskiego kina, Małgorzata Braunek od kilkunastu miesięcy zmaga się z wyniszczającym jej organizm nowotworem. Bliscy aktorki zaapelowali o pomoc w sfinansowaniu bardzo kosztownej kuracji w klinice Herzoga pod Frankfurtem.
 • Małgorzata Braunek
  Małgorzata Braunek od kilku lat zmaga się z chorobą nowotworową. Aktorka ma za sobą trzy operacje oraz wiele sesji chemioterapii i choć niedawno jej samopoczucie uległo poprawie i pojawiła się nadzieja na pokonanie choroby, badania pokazały, że nowotwór powrócił.
 • Małgorzata Braunek od 35 lat jest buddystką. Aktorka w 1999 roku została także kapłanką Zen, co daje jej prawo między innymi do udzielania ślubów i pochówków.
 • Wypadek samochodowy, zdrada, poród i nowa miłość -w kolejnych odcinkach serialu "Życie nad rozlewiskiem" szykuje się wiele emocji. Aktualnie twórcy produkcji przebywają na Mazurach, gdzie powstają zdjęcia do nowego sezonu. Producentka serialu zaprzeczyła plotkom, jakoby rola Joanny Brodzik miała zostać ograniczona.
 • Młodzieżowy styl Małgorzaty Braunek
  Dojrzała aktorka wcale nie musi wyglądać nudno! Małgorzata Braunek to po prostu królowa niebanalnych stylizacji. Ciekawe kroje i połączenia ubrań to jej specjalność. Dzięki nim zawsze prezentuje się młodzieżowo. I tak trzymać!
 • Joanna Brodzik i Anna Czartoryska
  Na planie serialu "Życie nad rozlewiskiem" padł już ostatni klaps. Choć widzowie już wkrótce będą mogli zobaczyć efekty pracy ekipy serialu, to my już dziś zdradzamy, co będzie różnić tę serię od poprzednich.W tej części serialu nakręconego według książkowej sagi Małgorzaty Kalicińskiej pojawią nowi bohaterzy, intrygujące wątki, duża dawka miłości, optymizmu i radości, a wszystko w przepięknych mazurskich krajobrazach.