• Edyta Herbuś
  Edyta Herbuś kilka miesięcy temu rozstała się ze swoją managerką, Małgorzatą Herdę. Celebrytka twierdzi, że ta zmiana wyszła jej na dobre i obecnie świetnie radzi sobie bez pomocy agentki.
 • Aneta Zając z menadżerką Anną Adamiak
  Dobry menager to w obecnych czasach połowa sukcesu każdego artysty. Niestety często okazuje się, że współpraca gwiazd z agentami nie zawsze wygląda tak, jak powinna i często kończy się awanturą, bądź skandalem. Oto kilka najgłośniejszych przypadków w polskim show biznesie.
 • Edyta Herbuś, Małgorzata Herde
  Edyta Herbuś dotychczas nie chciała wypowiadać się w kwestii głośnej afery z Małgorzatą Herde, menadżerką, która ponoć oszukała swoje gwiazdy na sporą sumę pieniędzy. Teraz celebrytka przerwała milczenie.
 • Edyta Górniak
  Małgorzata Herde, której media zarzuciły oszukiwanie gwiazd, trafił do show biznesu za sprawą Edyty Górniak. Co diva sądzi na temat całej afery, której bohaterką jest menadżerka?
 • Edyta Górniak, Maja Sablewska
  Edyta Górniak i Maja Sablewska przez krótki czas współpracowały ze sobą. Ich relacja zakończyła się jednak głośnym rozstaniem, po którym diva nie zostawiła na byłej menadżerce suchej nitki. Okazuje się, że z upływem czasu, wzajemna niechęć wcale nie zmalała.
 • Miss Polonia Paulina Krupińska i Małgorzata Herde
  Małgorzata Herde w ostatnich tygodniach stała się negatywną bohaterką kolorowej prasy. Miłująca luksus managerka miała bowiem oszukać swoje gwiazdy na pokaźną kwotę. I choć media już wydały wyrok, ona sama wciąż nie traci pewności siebie i zapewnia, że żadna z celebrytek nie wypowie się w tej sprawie.
 • Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Herde
  Karolina Korwin-Piotrowska bywa w swych komentarzach naprawdę bezlitosna. Ostatnio na celownik wzięła celebrytki, które padły ofiarami finansowych przekrętów managerki, Małgorzaty Herde. Zdaniem dziennikarki, Herbuś i Kwaśniewska dały się oszukać, bo przestały samodzielnie myśleć.
 • Ola Kwaśniewska, Edyta Herbuś, Małgorzata Herde
  Edyta Herbuś i Aleksandra Kwaśniewska, które prawdopodobnie zostały oszukane przez swoją managerkę na kilkadziesiąt tysięcy złotych, mogą mieć kolejne kłopoty. Jak donosi jeden z tabloidów, celebrytki znalazły się na celowniku komornika.
 • Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Herde
  Aleksandra Kwaśniewska, Edyta Herbuś, Karolina Malinowska to tylko część celebrytek, które dały się oszukać tej samej managerce, Małgorzacie Herde. I choć w całej aferze, be zwątpienia to one są ofiarami, zdaniem Karoliny Korwin-Piotrowskiej, fakt iż pozwoliły się okradać, świadczy o ich głupocie i bardzo negatywnie wpłynie na ich wizerunki.
 • Ola Kwaśniewska, Edyta Herbuś, Małgorzata Herde
  Od kilku dni polski show biznes żyje plotkami na temat Małgorzaty Herde, managerki która oszukiwała swoje gwiazdy. Wiele wątpliwości budzi także postawa samych ofiar jej nieuczciwości. Dlaczego wśród celebrytek zapanowała zmowa milczenia?