• Ta gwiazda dotychczas nie prezentowała walorów swojej kobiecości
    Małgorzacie Lewińskiej tak często zdarzają się modowe wpadki, że nikt nawet nie pomyślał, jak piękne ciało, a szczególnie dekolt, ma aktorka. Na jednej z imprez w minionym tygodniu gwiazda pokazała się jednak w stylizacji, która podkreśliła jej atuty. O tym dekolcie śmiało można powiedzieć: wielkie odkrycie!
  • Małgorzata Lewińska w nieudanej stylizacji na urodzinach jednej z warszawskich klinik piękna.
    Małgorzata Lewińska to świetna aktorka, ale zdecydowanie nie ma szczęścia do udanych stylizacji i raz po raz pokazuje się w strojach, które po prostu ją oszpecają. Ostatnio aktorka została zaproszona na przyjęcie z okazji urodzin jednej z warszawskich klinik piękna i pojawiła się na nim w kreacji, która nie dość, że dodawała jej kilogramów, to jeszcze dodatkowo skracała sylwetkę. Spodnie długości 3/4 zestawione z ciemnymi grubymi rajstopami, opinająca kamizelka połączona z pasiastą bluzką i buty o nieciekawym kroju - czy mogło być jeszcze gorzej? Pewnie tak...
  • Gala Moda i Styl nie mogła się obejść bez tych modnych, stylowych, a co najważniejsze – sławnych. Na wydarzeniu pojawiło się sporo gwiazd i celebrytek. Niektóre zabłysnęły urodą, inne, o dziwo, jakby zapomniały o bieżących trendach. Zobacz, jak zaprezentowały się sławne panie na tej imprezie.
  • Małgorzata Lewińska na imprezie "Gwiazdorska ruletka"
    Wieczór z "Gwiazdorską ruletką" był dla Małgorzaty Lewińskiej okazją do zaprezentowania bielizny... Niestety, efekt tej prezentacji trudno nazwać udanym.