• Mała Małgosia Ostrowska (foto z archiwum artystki)
  Od początku lat 80. należy do najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki. Śpiewała w Lombardzie i solo, była królową Abą i Marią Magdaleną w "Jesus Christ Superstar". 2 maja Małgorzata Ostrowska świętuje 58 urodziny! Tylko u nas legenda polskiego rocka na archiwalnych zdjęciach i w obiektywie męża – fotografika Jacka Gulczyńskiego.
 • Małgorzata Ostrowska na wakacjach w Tajlandii
  Małgorzata Ostrowska przed końcówką polskiej zimy uciekła do Tajlandii. Gwiazda spędzała czas na kąpielach, plażowaniu i smakowaniu lokalnych specjałów. Zdjęciami z wakacji pochwaliła się na Facebooku.
 • Małgorzata Ostrowska popiera środowiska LGBT
  Małgorzata Ostrowska miała w listopadzie wystąpić w Londynie. Koncerty zostały jednak odwołane. A wszystko przez sponsora, który wycofał swoje poparcie, ponieważ wokalistka zaangażowała się w akcję popierającą środowiska LGBT.
 • Jessica Mercedes Agnieszka Szulim i Alekandra Kwaśniewska
  W Poznaniu odbyło się uroczyste otwarcie luksusowego salonu mody Moliera 2. Sklep mieści się w budynku Bazaru Poznańskiego. Mimo że na imprezę trzeba było pofatygować 300 kilometrów od Warszawy, na ściance nie zabrakło znanych pań. Zobaczcie, kto się pojawił i jakie drogie ciuchy miały na sobie celebrytki.
 • Małgorzata Ostrowska
  Te damy polskiej piosenki pozostają w pamięci milionów Polaków. Mężczyźni, poza ulubionymi przebojami, z pewnością zapamiętają ich niezwykłą urodę... Oto najpiękniejsze wokalistki polskiej sceny z czasów PRL-u.
 • Świetne ciało Małgorzaty Ostrowskiej
  Patrząc na Małgorzatę Ostrowską, która w tym roku kończy 55 lat, można zapomnieć o powszechnym przekonaniu, że rockowy tryb życia wpływa destrukcyjnie na stan zdrowia i urodę. Wokalistka mimo dojrzałego wieku wygląda po prostu świetnie i dzięki temu może sobie pozwolić na stylizacje, na które nie zdecydowałaby się niejedna dużo młodsza kobieta. Po prostu: szczęściara!
 • Małgorzata Ostrowska i Marek Jackowski
  We wrześniu ukaże się nowa płyta Małgorzaty Ostrowskiej. Zestaw promuje singel "Po niebieskim niebie". Dziś premiera!