•  Małgorzata Wyszyńska, była gwiazda "Wiadomości" TVP dołączyła do ekipy tygodnika "Wprost". Dziennikarka będzie prowadziła wywiady. "Chciałabym rozmawiać z ludźmi, którzy mają coś do powiedzenia i rzadko pojawiają się w mediach" - mówi.
  • Małgorzata Wyszyńska
    Dziennik.pl dotarł do listu, jaki w połowie grudnia była szefowa "Wiadomości" Małgorzata Wyszyńska wysłała do Rady Nadzorczej TVP. Zwolniona w piątek rano dziennikarka pisała w nim o nieprawidłowościach w spółce, dyskryminacji i zastraszaniu. "Czy takie działania mają zamknąć mi usta?" - pyta w liście Wyszyńska.
  • Małgorzata Wyszyńska i Piotr Kraśko
    "Wiadomości" - główny program informacyjny TVP - otrzymały walentynkowy prezent w postaci odnowionego studia. Nowa czołówka, oprawa graficzna, scenografia, a do tego lepsza jakość dźwięku i oświetlenia - to najważniejsze zmiany. Gospodarzami "Wiadomości" pozostaną Małgorzata Wyszyńska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec. Bez zmian pozostaje także codzienna godzina emisji programu - 19.30. Zobacz zdjęcia!
  • Małgorzata Wyszyńska znowu na małym ekranie?
    - Prowadzimy rozmowy z Małgorzatą Wyszyńską, aby znowu pojawiła się w roli prowadzącej „Wiadomości” - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl Iwona Schymalla, szefowa TVP 1.