• Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Koroniewska
  Tuż przed wakacjami, na widzów "M jak miłość" czekają dramatyczne zwroty akcji. Okazuje się bowiem, że Małgosia Mostowiak na zawsze zniknie z serialu. Scenarzyści, zamiast powierzyć tę rolę innej aktorce, postanowili uśmiercić bohaterkę.
 • nowa czołówka "M jak miłość"
  W serialu "M jak miłość" zaszło tyle zmian, iż twórcy postanowili nakręcić nową czołówkę. Zobaczyć w niej można Małgosię Mostowiak, w którą zamiast Joanny Koroniewskiej, wciela się Barbara Kurdej-Szatan oraz kilkoro zupełnie nowych bohaterów.
 • Barbara Kurdej-Szatan
  Barbara Kurdej-Szatan podpisała umowę z produkcją "M jak miłość". Sympatyczna blondynka z reklamy Play, wcieli się w postać Małgosi Mostowiak, którą dotychczas grała Joanna Koroniewska.
 • Basia Kurdej-Szatan, to sympatyczna blondynka, która zyskała popularność dzięki serii spotów reklamowych Play. Obecnie aktorka przeżywa swoje 5 minut, a ostatnia plotka głosi, że ma zastąpić Joannę Koroniewską w serialu "M jak miłość".
 • Gwiazda serialu "M jak miłość", Teresa Lipowska, bardzo nerwowo zareagowała na pomysły scenarzystów, by postać, w którą wcześniej wcielała się Joanna Koroniewska, zagrała inna aktorka.
 • Joanna Koroniewska w październiku podjęła decyzję o odejściu z serialu "M jak miłość". Okazuje się, że aktorce bardzo zależało na tym, by grana przez nią postać zginęła w tragicznych okolicznościach. Czy scenarzyści spełnią jej prośbę.
 • Joanna Koroniewska
  Kreowana przez Joannę Koroniewską postać Małgosi Mostowiak, to jedna z głównych bohaterek telenoweli "M jak miłość". Niestety, jej sympatycy będą musieli pogodzić się z Faktem, że udział aktorki w serialu zostanie mocno okrojony. Wszytko przez to, że Joanna chce w najbliższym czasie skupić się na swoim nowym zadaniu, czyli na roli prowadzącej w programie "Kocham Cię Polsko".