• Remont mieszkania
  Każdy musi coś kiedyś wyremontować. I wtedy zaczyna się horror. Nagle okazuje się, że na wymarzoną wannę trzeba czekać miesiąc, ekipa remontowa się ociąga, a nowy żyrandol spadł prosto na świeżo polakierowany parkiet. Jak zachować zimną krew i nie dać się zwariować podczas remontu?
 • Beata Szydło
  Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a szkoła w Pcimiu, która ucierpiała wskutek huraganu wciąż nie jest gotowa na przyjęcie uczniów. Kandydatka PiS na premiera zakasała rękawy i razem z rodzicami wzięła się za remont placówki. Zobaczcie WIDEO.
 • F-16
  W Wojskowych Zakładach Lotniczych nr 2 w Bydgoszczy, zaprezentowano pierwszy w Polsce samolot F-16 Jastrząb, pomalowany z wykorzystaniem najnowszych technik. Do usuwania powłok malarskich z F-16 zastosowano metodę PMB (Plastic Media Blasting), polegającą na oczyszczaniu elementów za pomocą strumienia sprężonego powietrza z dodatkiem ścierniwa akrylowego, które dociera w najmniejsze zagłębienia i usuwa powłokę malarską. Proces blastingu nie niszczy obrabianej powierzchni, która po oczyszczeniu jest doskonale przygotowana do dalszego procesu malowania.
 • Mieszkanie
  Ściana gładka? W pasy? W pionie czy w poziomie? - jakich błędów unikać podczas doboru koloru ścian i ich ozdabiania. Oto krótki poradnik malowania ścian.
 • F-16
  W najbliższych miesiącach w Zakładach Lotniczych nr 2 w Bydgoszczy rozpocznie się akcja malowania polskich myśliwców F-16. Offsetowa umowa warta jest ponad milion dolarów.