• Sergio Ramos śpiewa piosenkę na Euro 2016
  Oto przykłady piosenek na Euro 2016 z różnych krajów. Zobaczcie, jak śpiewa m.in. Manic Street Preachers oraz... Sergio Ramos. Ostrzegamy - są tu i okrutne, natychmiast zapamiętywalne hity, jak i gnioty, które działają lepiej niż ogórki kiszone popite wodą.
 • Lucy Rose Parton sama pisze piosenki, gra na pianinie i gitarze
  Nie jest tak przejmująca jak Tori Amos, nie atakuje fanów przerośniętymi aranżacjami w stylu Florence Welch i nie ma potężnego głosu jak ona. Brytyjska wokalistka Lucy Rose czaruje za to bezpretensjonalnością i nienachalnym, ambitnym popem z naleciałościami folkowymi.
 • Jim Morrison – legendarny wokalista The Doors
  Naukowcy z Uniwersytetu w Liverpoolu wyliczyli i ogłosili, że "u gwiazd rocka prawdopodobieństwo śmierci w młodym wieku jest dwukrotnie wyższe niż u reszty światowej populacji". Ich badania idealnie wpisują się w legendę Klubu 27 – terminu odnoszącego się do muzyków z gatunku rocka, bluesa i R&B, którzy odeszli z tego świata przed ukończeniem 28 roku życia. Określenie Forever 27 Club pojawiło się w kulturze masowej po śmierci czterech artystów: Briana Jonesa, Jimi'ego Hendrixa, Janis Joplin i Jima Morrisona, którzy zmarli w latach 1969–1971. Od tego czasu grono "klubowiczów" znacznie się rozrosło (w tej chwili 49 nazwisk). Oto najważniejsze postaci z tej czarnej i niestety długiej listy nieśmiertelnych sław...
 • Manic Street Preachers wciąż mogą być bohaterami swojego pokolenia
  Jeśli "Futurology" nie jest jednym z najlepszych albumów Manic Street Preachers, to na pewno jednym z najciekawszych.
 • Ed Sheeran lepszy od Manic Street Preachers
  Ed Sheeran zdołał utrzymać prowadzenie na UK Charts.
 • Blur musiał trafić na krążek "Britpop at the BBC"
  Niepublikowane dotąd nagrania Pulp, Blur czy Manic Street Preachers ukażą się na składance "Britpop at the BBC".
 • Manic Street Preachers
  Zespół Manic Street Preachers opublikował nową piosenkę, "Europa Geht Durch Mich".
 • Manic Street Preachers
  "Od kilku lat jesteśmy dość nudnym zespołem" – powiedział w wywiadzie dla "Dziennika" pięć lat temu gitarzysta i wokalista Manic Street Preachers James Dean Bradfield.
 • Manic Street Preachers zapowiadają nowy album
  Akcja nowego klipu Manic Street Preachers – "Show Me The Wonder" – rozgrywa się w walijskim pubie, w którym występują Manic Street Preachers. W klipie pojawiają się brytyjscy aktorzy w tym Craig Roberts znany z niezależnego obrazu "Moja łódź podwodna".
 • Manic Street Preachers wyda dwie nowe płyty
  Zespół Manic Street Preachers pracuje nie nad jedną, ale nad dwiema płytami.