Trzecia rocznica katastrofy. Wielka manifestacja w Warszawie
12 marca 2013 Zbliża się trzecia rocznica katastrofy smoleńskiej. Kluby "Gazety Polskiej" szykują więc wielką manifestację w Warszawie, na której pojawić się ma kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Organizatorzy planują też stworzyć miasteczko namiotowe pod kancelarią premiera.