• Marcin Bosak jako premier Mateusz Morawiecki
  Tym razem Patryk Vega zwrócił się do premiera Mateusza Morawieckiego. I pokazał fragment filmu ze słynnym cytatem. 
 • "80 milionów" foto: Jarosław Sosiński / dystr. Kino Świat
  "80 milionów" Waldemara Krzystka to kino sensacyjne, ale inspirowane autentycznymi wydarzeniami z dziejów PRL. Tuż przed wprowadzeniem stanu wojennego grupa młodych działaczy dolnośląskiej Solidarności wypłaciła z wrocławskiego banku związkowe pieniądze, 80 mln zł. Gotówka ta pomogła potem w budowaniu wrocławskiego podziemia… Na ekranie m.in. Filip Bobek, Wojciech Solarz, Olga Frycz, Marcin Bosak i Agnieszka Grochowska. W kinach od 25 listopada.
 • Komisarz Rozen
  Policjant balansujący na krawędzi prawa, ale zawsze działający w imię sprawiedliwości, mistrz w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych – to komisarz Marcin Rozen, bohater nowego serialu detektywistycznego. Polsat zaprasza na pilotowy odcinek produkcji 16 sierpnia o godzinie 23.05. W rolę chodzącego własnymi ścieżkami stróża prawa wcielił się Marcin Bosak, a partnerują mu znani aktorzy: Marek Bukowski, Bronisław Wrocławski, Marek Frąckowiak oraz Marta Żmuda-Trzebiatowska.
 • Bartosz Obuchowicz z córką
  Na warszawskiej premierze filmu o przygodach miłośnika "małego co nieco" pojawiło się sporo znanych osób. Niektórzy przyszli ze swoimi pociechami (tak jak Monika Mrozowska czy Bartosz Obuchowicz), inni solo – jak Anna Dereszowska i Marcin Bosak. Oto nowi przyjaciele Kubusia Puchatka...