• Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
  Zdaniem Katarzyny Cichopek nie ma uniwersalnego przepisu na idealny związek. Czasem bowiem ludzie dobierają się na zasadzie podobieństw, a innym razem – zupełnych przeciwieństw. Ważne jednak, by się kochać i umieć zbudować wspólny świat, w którym jest miejsce na zaufanie, zrozumienie i wybaczenie. Aktorka jest dumna z tego, że jej życie prywatne u boku Marcina Hakiela układa się bardzo pomyślnie. Kibicuje też innym, by znaleźli miłość swojego życia. Nieprzypadkowo więc aktorka i jej mąż będą jurorami w reaktywowanym po latach programie „Czar par”.
 • Katarzyna Cichopek, Filip Chajzer, Marcin Mroczek
  Ostatni nagły wzrost kursu franka, przyprawił o ból głowy tysiące Polaków. Okazuje się, że wśród nich celebryci. Myśleliście, że postaci z okładek kolorowych gazet pławią się w luksusie? Byliście w błędzie. Oto kilka przykładów znanych osobowości, które zaliczają się do grona "frankowiczów".
 • Katarzyna Cichopek
  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przyznali ostatnio, że mają na swoim koncie kilka nieudanych biznesów. Jeden z tabloidów pokusił się o wyliczenie, ile celebrycka para mogła stracić pieniędzy. Podana kwota szokuje.
 • Katarzyna Cichopek
  O problemach finansowych Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, media rozpisują się od dłuższego czasu. Celebrytka i jej mąż w końcu sami postanowili odnieść się do tych informacji i przyznali, że mają na koncie kilka nieudanych inwestycji.
 • romanse w "Tańcu z gwiazdami"
  Żaden inny program w historii polskiej telewizji, nie zaowocował taką ilością romansów, ślubów, a nawet dzieci, jak "Taniec z gwiazdami". Zobaczmy, kogo na parkiecie połączyło gorące uczucie.
 • Katarzyna Cichopek
  Rodzina Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, kilka dni temu powiększyła się o nowego członka. Na świat przyszła wyczekiwana córeczka pary. Rodzice przez długi czas trzymali w tajemnicy zarówno płeć dziecka, jak i wybrane dla niego imię.
 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili ponownie wprowadzić się do swojej luksusowej willi na warszawskim Wilanowie. Para swego czasu musiała wyprowadzić się z domu, z powodu trudnej sytuacji finansowej.
 • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel już niebawem po raz kolejny zostaną rodzicami. Z tego powodu para zaczęła więcej uwagi poświęcać swoim finansom i teraz zamierza wieść skromniejsze życie.
 • Media rozpisywały się ostatnio o kryzysie w małżeństwie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Gwiazda w "M jak miłość" w jednym z wywiadów wyznała jednak, że te doniesienia są nieprawdziwe.
 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel chwilowo nie mieszkają razem. Tabloid twierdzi, że jedną z przyczyn tego stanu rzeczy jest niechęć teścia do zięcia.