• Kadr z filmu "Wyklęty" Foto: Łęcki Filmowo/YouTube
  Zdjęcia do filmu fabularnego "Wyklęty" o żołnierzach podziemia antykomunistycznego zakończą się w maju – podali w środę twórcy obrazu. Produkcja borykała się z kłopotami finansowymi, ale dzięki hojności Polaków i sponsorom wiadomo już, że będzie ukończona.
 • Być jak rotmistrz. "Pilecki" wkrótce w kinach
  25 września na ekrany kin wejdzie "Pilecki" – fabularyzowany dokument Mirosława Krzyszkowskiego o legendarnym Żołnierzu Wyklętym, rotmistrzu Witoldzie Pileckim. Do sieci trafił właśnie jego oficjalny zwiastun.
 • Marcin Kwaśny na planie filmu "Pilecki" w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego
  W 113. rocznicę urodzin Witolda Pileckiego ruszyły zdjęcia do filmowej biografii rotmistrza. Obraz w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego ma być pełnometrażowym, fabularyzowanym dokumentem sfinansowanym ze zbiórki publicznej w ramach akcji "Projekt: Pilecki".
 • Marcin Kwaśny
  Po tym jak Krzysztof Ibisz zdradził, że każdą wolną chwilę spędza na treningach, do regularnych ćwiczeń przyznają się kolejne gwiazdy – m.in. Maciej Dowbor, Borys Szyc, Tomasz Karolak czy Cezary Pazura. O kondycję na siłowni dba też bardzo Marcin Kwaśny, dla którego zdrowe ciało jest bardzo ważne.
 • Gwiazdy na wybiegu! Całe w kwiatach
  Ten pokaz był rzeczywiście niezwykły. Na wybiegu wystąpiły bowiem gwiazdy! Celebrytki i celebryci prezentowali kolekcje Sisley, Benettona oraz Violi Śpiechowicz. Motywem przewodnim wszystkich kreacji były kwiaty: w postaci niewielkiego dodatku bądź okrywające całe sylwetki. Jak radziły sobie gwiazdy w roli modelek i modeli? Kto zachwycił najbardziej – pełna wdzięku Dorota Gardias, elegancka Tamara Arciuch czy może uwodzicielska Aleksandra Szwed? Czy panowie łatwo oddali im pola? Zobacz!