• Od pierwszego momentu, w którym pojawił się na castingu do 2. edycji "X Factor", Dawid Podsiadło stał się jednym z największych faworytów do wygranej. Podczas wczorajszego, wielkiego finału 19-letni uczestnik pokonał rywali i został drugim w historii zwycięzcą polskiej edycji show "X Factor".
 • Finaliści "X Factor"
  Dziś wieczorem nastąpi finał wokalnych zmagań w 2. edycji polskiego "X Factor". O zwycięstwo zawalczą The Chance, Dawid Podsiadło i Marcin Spenner. Kto z nich ma największe szanse na zdobycie głównej nagrody?
 • Ostatni półfinał "X Factor"
  Ostatni półfinał "X Factor" za nami. W najbliższym odcinku zobaczymy decydujące, finałowe starcie trójki najlepszych uczestników. Głosami widzów, a następnie jurorów, w sobotę z programem pożegnała się Ewelina Lisowska. Na polu walki zostali Dawid Podsiadło, Marcin Spenner i zespół The Chance. Zobacz, co działo się w ostatnim półfinałowym odcinku.
 • W ostatnim odcinku "X Factor" z programem pożegnała się Ewelina Lisowska. Tym samym w wielkim finale, który zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę wystąpią Marcin Spenner, Dawid Podsiadło i zespół The Chance.
 • "X Factor"
  Już za tydzień odbędzie się wielki finał tej edycji "X Factor". O tym, kto dnie szansę walki o zwycięstwo zadecydują widzowie w dzisiejszym odcinku. Na placu boju zostali Ewelina Lisowska, Dawid Podsiadło, Marcin Spenner i  zespół The Chance. Kto z nich dostanie się do finału?
 • We wczorajszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" gośćmi byli Marcin Spenner, Dawid Podsiadło i Ewelina Lisowska, czyli uczestnicy aktualnej edycji show "X Factor". W trakcie rozmowy, gospodarz bezlitośnie obnażył brak przygotowania swoich rozmówców do tego, by mogli podbić rynek muzyczny.
 • Program "Kuba Wojewódzki"
  W dzisiejszym programie Kuby Wojewódzkiego na słynnej skórzanej kanapie zasiądzie trójka uczestników walczących o zwycięstwo w "X Factor". Dlaczego Kuba zdecydował się zaprosić Ewelinę Lisowską, Dawida Podsiadło i Marcina Spennera a pominął dziewczyny z zespołu The Chance, które również mają szansę na zwycięstwo?