• Jan Tomaszewski
  "Wstydzę się, że grałem w reprezentacji Polski" - oświadczył poseł PiS Jan Tomaszewski i za te słowa może słono zapłacić. Posłowie PO chcą, by w takim razie zrzekł się świadczenia olimpijskiego. "Głupie żądanie" - odpowiada Tomaszewski.
 • Jagna Marczułajtis
  Przed krakowskim sądem ruszył w piątek proces cywilny, jaki władze Polskiego Związku Snowboardowego wytoczyły Jagnie Marczułajtis-Walczak i jej mężowi Andrzejowi Walczakowi o pomówienie.
 • Cezary Kucharski - były piłkarz m.in. warszawskiej Legii (poseł PO)
  Kiedyś odnosili sukcesy na sportowych arenach. Teraz chcą równie wiele znaczyć w polskiej polityce. Czy dzięki nim zmienię obraz naszego sportu? Zobacz galerię sportowców w parlamencie.
 • Marczułajtis wygrała. Sprawa zawodów nie będzie umorzona
  Zakopiański Sąd Rejonowy uchylił we wtorek decyzję prokuratury o umorzeniu sprawy dotyczącej manipulacji wynikami snowboardowych mistrzostw Polski w Jurgowie (Małopolskie) 28 lutego i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia.
 • Jagna Marczułajtis
  Przed sądem rejonowym w Zakopanem w piątek miało rozpocząć się posiedzenie pojednawcze trenera kadry snowboardowej Pawła Dawidka z Jagną Marczułajtis-Walczak i jej mężem. Szkoleniowiec nie stawił się jednak do sądu przedkładając usprawiedliwienie.
 • Jagna Marczułajtis idzie do sądu
  Jagna Marczułajtis i jej mąż Andrzej Walczak wnieśli w czwartek do Sądu Okręgowego w Nowym Sączu pozew przeciwko trenerowi kadry snowboardowej Pawłowi Dawidkowi o ochronę dóbr osobistych.
 • Kulisy afery snowboardowej. W związku bieda aż piszczy
  Prezes Polskiego Związku Snowboardu Marek Król, który jest w Moskwie na zawodach Pucharu Świata, zapewnił PAP, że konfliktowa sprawa pomiędzy Jagną Marczułajtis-Walczak a trenerem kadry Pawłem Dawidkiem zostanie wyjaśniona.
 • Snowboardzistka pozywa trenera. Za: "Ty stara p..., do domu!"
  Czwarta zawodniczka olimpijskiego slalomu giganta w Salt Lake City 2002 Jagna Marczułajtis-Walczak pozwie do sądu trenera kadry Pawła Dawidka o zniesławienie podczas snowboardowych mistrzostw Polski w Jurgowie.