• Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny
  Jesienią stacja TV4 pokaże nowy serial kryminalny, przygotowany przez twórców "Policjantki i Policjanci". Jedną z głównych ról w nowej produkcji powierzono Markowi Włodarczykowi.
 • Krzysztof Rutkowski
  Niedawno głośno było o sprawie, w której Krzysztof Rutkowski pomagał Cezaremu Pazurze uporać się z szantażystą. Teraz były detektyw pospieszył z pomocą innemu aktorowi. O odzyskanie wyłudzonych pieniędzy poprosił go Marek Włodarczyk.
 • Programy typu talent show wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością, dlatego stacje telewizyjne poszukują nowych pomysłów na taki format. Już niebawem, na naszych ekranach ma zadebiutować program, w którym będą wybierane przyszłe gwiazdy filmowe.
 • Mariusz Pujszo i Natalia Siwiec na premierze filmu "Komisarz Blond i oko sprawiedliwości"
  W warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera komedii "Komisarz Blond i oko sprawiedliwości". Natalia Siwiec w filmie Pawła Czarzastego nie zagrała, ale to właśnie na nią najczęściej kierowali swoje obiektywy fotoreporterzy. Czyżby to były nowe "Narodziny gwiazdy"?
 • „Prawdziwy mężczyzna troszczy się o swoich bliskich”: kampania przeciwko przemocy wobec kobiet
  W Polsce aż około 800 tysięcy kobiet rocznie doświadcza różnych form maltretowania. „Prawdziwy mężczyzna troszczy się o swoich bliskich”: to hasło tegorocznej kampanii społecznej AVON Kontra Przemoc. Twarzami tegorocznej kampanii zostali panowie kojarzeni z wizerunkiem „prawdziwych mężczyzn” - Krzysztof Diablo Włodarczyk i Przemysław Saleta.