• Maria Seweryn
  Wierzę, że teatr spełnia też funkcję terapeutyczną. Nawet jeśli czasem ma polegać tylko na tym, że widz przez półtorej godziny się śmieje, a my jako społeczeństwo tak rzadko się śmiejemy - powiedziała aktorka Maria Seweryn, którą możemy oglądać w spektaklu "Boże mój!" w reż. Andrzeja Seweryna.
 • Joanna Szczepkowska, Krystyna Janda
  Joanna Szczepkowska po raz kolejny zaatakowała swoją koleżankę po fachu, Krystynę Jandę. Tym razem, aktorka zarzuca jej odbieranie pracy innym, na rzecz własnej córki, która jej zdaniem nie ma nawet odpowiedniego wykształcenia, by ją wykonywać.
 • Maria Seweryn
  Maria Seweryn, to jedna z tych aktorek, którym udaje się odnosić sukcesy zawodowe, bez angażowania się w show biznes. Córka Krystyny Jandy i Andrzeja Seweryna zdradza jednak, że praca aktora niesie ze sobą ogromne obciążenie psychiczne.
 • Krystyna Janda reżyseruje komedię "Mayday" Raya Cooneya w warszawskim Och-Teatrze. Jak mówi sama artystka: sukces tej farsy, wystawianej w niektórych teatrach nawet od kilkunastu lat, wynika z tego, że jest perfekcyjnie napisana . Premierę spektaklu zaplanowano na 18 marca.
 • Och-teatr
  W styczniu warszawski Och-teatr obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji zaplanowano wiele ciekawych premier oraz powołano do życia nową scenę "Och-cafe teatr" przeznaczoną dla małych form teatralny .
 • Maria Seweryn
  Maria Seweryn doczekała się własnego programu telewizyjnego. Aktorka poprowadzi "Telewizyjną Akademię Filmową", która będzie emitowana na kanale nFilm HD.