• Daria Zawiałow gościnnie u Buslava. Koncert w klubie Niebo, Warszawa; 14.03.2018
  W warszawskim klubie Niebo 14 marca zagrał Buslav, który na to wydarzenie zaprosił zacnych gości. Na scenie pojawili się m.in. Marcelina, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Marika, Natalia Grosiak z Mikromusic oraz Kuba Badach. Zabacz naszą fotogalerię z koncertu
 • Piotr Mularuk, twórca filmu "Tacy jak my"
  "Tacy jak my" jest przedstawiane jako inny niż wszystkie film dokumentalny o powstaniu warszawskim. I rzeczywiście: o ważnym wydarzeniu mówią nie uczestnicy i historycy, ale muzycy, którzy tworzyli piosenki upamiętniające zryw, oraz zwykli ludzie, warszawiacy. Z Piotrem Mularukiem, reżyserem obrazu, rozmawiamy o tym, jak daleko jest od popkultury do dyskusji o polityce historycznej. Ale i o budowaniu mostu z przeszłością i odgruzowaniu ducha Warszawy. Film będzie można zobaczyć od 5 sierpnia w kinach.
 • Marika
  Tegoroczne lato Marika spędzi w pracy. Wokalistka ma w planach występy na wielu festiwalach i koncertach plenerowych. Twierdzi, że z mężem są przyzwyczajeni do częstej i długiej rozłąki i dopóki nie zostaną rodzicami, oboje chcą się całkowicie poświęcić pracy. Marika uważa jednak, że rozłąka może stanowić element cementujący związek.
 • Marika / fot. Eliza Stegienka
  "Przez moment byłam najbardziej rozpoznawalną w Polsce kobietą zajmującą się muzyką reggae i to było super. Byłam przekonana, że ten status jest ogromną wartością i powinnam się go trzymać. Szłam za tym, czego oczekiwali ode mnie fani. Jednocześnie ze swoimi poetyckimi tekstami i pociągiem do innych gatunków muzycznych, zaczęłam czuć dyskomfort" - powiedziała w rozmowie z dziennik.pl Marika. Z piosenkarką rozmawiamy o trudach bycia kobietą w show biznesie, zmianie stylu muzycznego, patriotyzmie i "rozwodzie kościelnym".
 • Marika
  Wokalistka jest zadowolona z nowego wizerunku. Twierdzi, że nowa fryzura znacznie lepiej niż romantyczny bob podkreśla jej energetyczną osobowość. Metamorfozie uległ nie tylko wygląd artystki, lecz także jej twórczość i zachowanie na scenie. Gwiazda nie chce już tworzyć starannie zaplanowanego show, lecz dawać koncerty, które poruszą jej słuchaczy.
 • Marika na treningu do Women’s Fitness Camp 2014
  Już 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się Reebok Women's Fitness Camp, impreza stworzona z myślą o kobietach, dla których trening fitness jest świadomym wyborem i stylem życia. To pierwsza tego typu impreza w Polsce, podczas której każda entuzjastka fitnessu będzie mogła przetestować intensywne treningi prowadzone przez doświadczoną kadrę trenerską – zajęcia poprowadzą zagraniczni oraz polscy trenerzy Les Mills i Reebok University. Marika, która weźmie udział w wydarzeniu solidnie się do niego przygotowuje. Zobaczcie, jak ćwiczy.
 • Bielizna na widoku
  Ten przypadek to dowód na to, że najlepsze rzeczy niemal zawsze dzieją się wtedy, gdy zgasną światła kamer... Wtedy nawet gwiazdy telewizji publicznej pozwalają sobie na niecenzuralne szaleństwo... Zobaczcie!
 • Monika Richardson
  Telewizja Polska rozpoczęła już przygotowania do sylwestrowego koncertu. Gospodynią tej wielkiej imprezy miała zostać Monika Richardson, jednak najnowsze doniesienia mówią o tym, że dziennikarka okazała się dla stacji zbyt droga. Jej miejsce zajmie więc młodsza koleżanka, Marika .
 • Florence and the Machine na Coke Live Music Festival 2013
  W sobotnią noc Florence and the Machine zagrała przed największą publicznością w ośmioletniej historii Coke Live Music Festival. W Krakowie bawiło się ponad 40 tysięcy fanów dobrej muzyki.
 • Mela Koteluk po Jarocinie zaśpiewa na Coke Live Music Festival
  Kolejni polscy artyści dołączyli do składu Coke Live Music Festival. W Krakowie wystąpią Mela Koteluk, tres.b, Marika ze swoim zespołem Spokoarmia, Bisz oraz Magnificent Muttley.