• Maja Frykowska, znana także pod pseudonimem Frytka, na pewien czas zniknęła z show biznesu. Celebrytka nie zamierza jednak rezygnować z marzeń o karierze aktorskiej. Już niebawem na ekrany trafi film, w którym zagrała główną rolę.
 • Jacek Samojłowicz – współproducent "Kac Wawy" z Wielkim Wężem
  "Kac Wawa" (zgodnie ze wszystkimi znakami i recenzjami) okazał się najgorszym filmem ubiegłego roku. Gala wręczenia polskich antynagród – Węży 2013 – odbyła się w niedzielę w Warszawie. Co ciekawe, niektórzy z nominowanych osobiście odebrali rodzime Złote Maliny. Gratulujemy odwagi i dystansu do siebie!
 • W polskim show biznesie wciąż słychać echa głośnej seksafery. Tym razem w sprawę zamieszana jest uczestniczka "Top Model", Zula Walkowiak oraz reżyser Maiusz Pujszo, oskarżony przez nią o bycie "alfonsem". "Pisma procesowe są już gotowe. Nie pozwolę na szarganie tego, co robię" - zapowiada Pujszo.
 • Programy typu talent show wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością, dlatego stacje telewizyjne poszukują nowych pomysłów na taki format. Już niebawem, na naszych ekranach ma zadebiutować program, w którym będą wybierane przyszłe gwiazdy filmowe.
 • Mariusz Pujszo i Natalia Siwiec na premierze filmu "Komisarz Blond i oko sprawiedliwości"
  W warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera komedii "Komisarz Blond i oko sprawiedliwości". Natalia Siwiec w filmie Pawła Czarzastego nie zagrała, ale to właśnie na nią najczęściej kierowali swoje obiektywy fotoreporterzy. Czyżby to były nowe "Narodziny gwiazdy"?
 • "Komisarz Blond i oko sprawiedliwości"
  Komisarz stołecznej policji (Blond, nie oko) próbuje rozwiązać międzynarodową aferę, w którą wplątani są Amerykanie, Rosjanie oraz – jeśli wierzyć informacjom dystrybutora – "Zakon Krzyżacki, biały królik i Pola Negri". W obsadzie przede wszystkim gwiazdy seriali: Anna Dereszowska, Marek Włodarczyk, Agnieszka Więdłocha, Paweł Deląg oraz Mariusz Pujszo (także współscenarzysta), któremu zawdzięczamy m.in. takie perły polskiego kina, jak "Polisz kicz projekt" i horror "Legenda". Dostępne w internecie fragmenty zapowiadają rozrywkę jak najgorszą – na poziomie "Kac Wawa" i "Wyjazdu integracyjnego", czyli rzecz dla masochistów chodzących na polskie komedie wprost nieocenioną...
 • Mariusz Pujszo i Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk, Paula Marciniak, Paweł Deląg, Paweł Staliński - te i inne znane twarze pojawiły się w Cannes. Nie chodzi tu jednak o sam festiwal filmowy, ale o nocną imprezę na jachcie. A organizatorem był reżyser Mariusz Pujszo. Zobacz zdjęcia z "Mariusz Pujszo jacht party" w Cannes!
 • Robert De Niro wśród zaproszonych na "Polską noc" w Cannes
  "Luksus i piękno" – pod takim hasłem w nocy ze środy na czwartek odbędzie się "Polska Noc" na festiwalu filmowym w Cannes. Wśród zaproszonych znalazł się szef jury w festiwalowym konkursie głównym i gwiazdor Robert De Niro.