• Siedziba firmy Mossack Fonseca
  Paweł Piskorski, Mariusz Walter i Marek Profus mieli zarejestrowane spółki w rajach podatkowych - ujawniło międzynarodowe śledztwo dziennikarskie tzw. Panama Papers (Kwity z Panamy).
 • Grażyna Torbicka
  Grażyna Torbicka od ponad 30 lat związana jest z Telewizją Polską, w której prowadzi między innymi popularną audycję "Kocham Kino". Ostatnio prezenterka zdradziła, że była swego czasu kuszona pozycją przejścia do stacji TVN. Dlaczego odrzuciła ofertę konkurencji?
 • Mariusz Walter z synem, Piotrem
  W TVN kończy się pewna era. Piotr Walter, syn Mariusza Waltera, twórcy komercyjnej stacji po 11 latach odchodzi z zarządu stacji. Swoje przejście do Grupy ITI Piotr Walter tłumaczy realizacją planu sukcesji po ojcu
 • Mariusz Walter
  „Dobry wieczór Państwu. Nazywam się Mariusz Walter. Nasza stacja ruszyła. To jest właściwie Państwa stacja, nie nasza stacja” - tymi słowami  Mariusz Walter 3 października 1997 roku o godz. 19:00, po 5 latach starania się o uzyskanie koncesji na nadawanie zainaugurował działalność telewizji TVN. Kto przez te wszystkie lata pracował na sukces stacji? Zobacz urodzinową galerię!
 • Kibice Legii Warszawa
  Dzisiejsza prasa donosi o potencjalnej sprzedaży dwóch Warszawskich drużyn. Cena Legii podobno ma wynieść 60 mln złotych. Natomiast prezes Polonii Józef Wojciechowski jest w stanie oddać klub za symboliczną złotówkę.
 • Wojciech Szczęsny, bramkarz Arsenalu Londyn i repezentacji Polski
  Wojciech Szczęsny, bramkarz Arsenalu Londyn i reprezentacji Polski, w jednym wywiadów zasugerował nieczyste praktyki Dariusza Wdowczyka. Trener pracował w Legii w czasie, gdy Szczęsny przechodził do Arsenalu.