• Beata Szydło, kandydatka PiS na premiera
  PiS nie ukrywa, że jeżeli wygra wybory, sięgnie po pieniądze instytucji finansowych i handlowych. Ich obroty i aktywa zasilą budżet kwotą nawet 10 mld zł.
 • ryba posiłek dieta obiad
  Dorsz bałtycki patroszony – 15,99 zł/kg. Filet z łososia świeży w promocji – 29,99 zł/kg. Krewetki koktajlowe mrożone – 39,95 zł/kg. To ceny z naszych hipermarketów. A ile naprawdę kosztują ryby?
 • Nowy sposób marketów na wykończenie drobnej konkurencji
  Polscy producenci, czy drobne sklepy mają kolejny problem z marketami. Wielkie sieci handlowe postawiły mocno na produkty sprzedawane pod własną marką. Jako, że są one tanie, a ich jakość cały czas się poprawia, klienci wolą kupować te towary, niż przepłacać za markowe produkty.
 • Rewolucja w marketach. Zdziwisz się, co planują sklepy
  Zwykłe koszyki, czy wózki to już przeszłość. Sieci hipermarketów testują nowinki techniczne, które na zawsze zmienią sposób, w jaki kupujemy towary.
 • Zrób duże zakupy. Sklepy będą zamknięte
  Święta oznaczają zamknięte sklepy. Zgodnie z prawem placówki handlowe, które zatrudniają kilka osób nie mogą bowiem funkcjonować. Są jednak pewne sklepy, których zakaz nie obejmuje.
 • Nie kupuj w sklepie. Wejdź do sieci
  Duże sieci handlowe pozazdrościły małym sklepom internetowym. Dlatego też wkraczają do sieci. Obiecują, że będzie taniej i szybciej. Do tego, by wygrać wojnę ze znanymi, sieciowymi markami, wprowadzają ciekawe usługi.
 • UOKiK rozbił zmowę marketów. Gigantyczne kary
  Polskie markety zapłacą wielkie kary. Wszystko dlatego, że zmówiły się w sprawie cen produktów. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów rozbił jednak ten kartel. Kara ominie tylko jedną firmę. Wydała ona bowiem swych kompanów.
 • Małe sklepy znikają z Polski
  Osiedlowe sklepiki to już przeszłość. Ich liczba cały czas spada. Ludzie wolą bowiem robić zakupy w marketach. Nie dość, że wybór towarów jest znacznie większy, to jeszcze ceny dużo niższe od tych, które obowiązują w osiedlowych sklepach.