• Marta Grycan
  Marta Grycan na pewien czas zniknęła z mediów, nie znaczy to jednak, że zarzuciła swoje plany podboju show biznesu. Ponoć jej najnowszym pomysłem na karierę jest bycie jurorem w kulinarnym show. Niestety stacja TVN nie podziela entuzjazmu celebrytki.
 • Maja Frykowska, Maria Wiktoria Wałęsa, Marta Grycan
  Kiedyś były gwiazdami show biznesu i ulubienicami kolorowej prasy, dziś jednak próżno szukać ich na czerwonych dywanach. Co stało się z celebrytkami, które nagle zniknęły z mediów?
 • Marta Grycan
  Marta Grycan, która próbowała podbić polski show biznes, lansując się z córkami na warszawskich salonach, po kilku wizerunkowych wpadkach zniknęła z mediów. Najwyraźniej jednak zatęskniła za zainteresowaniem tabloidów, bowiem ostatnio znów zaczęła prowokować i wrzuca na portale społecznościowe kolejne, seksowne zdjęcia.
 • Marta Grycan, Eva Minge i Joanna Kurowska
  Dzieli je wiek, rodzaj show-biznesowej "aktywności" i liczba sukcesów, ale łączy jedno coś bardzo charakterystycznego: zamiłowanie do sztucznego piękna! Oto nasz subiektywny ranking właścicielek najsztuczniejszych twarzy w polskim "szołbizie".
 • Cameltoe Marty Grycan
  Wielbicielka obcisłych strojów padła ofiarą swojej słabości. Kombinezon, w którym pojawiła się na premierze książki Grażyny Szapołowskiej, tak mocno opiął jej miejsca intymne, że można było zobaczyć każdy ich szczegół. Taka wpadka jest nazywana efektem cameltoe, czyli wielbłądziego kopyta, które kształtem przypomina intymny element kobiecego ciała...
 • Marta Grycan
  Marta Grycan nie ustaje w próbach podboju polskiego show biznesu. Już niebawem celebrytkę prawdopodobnie zobaczymy w programie "Taniec z gwiazdami". Czy pląsy na parkiecie będą dla niej trampoliną do upragnionej kariery?
 • Najgorzej ubrane polskie gwiazdy 2013 roku
  Ta lista to zestawienie, w którym żadna gwiazda nie chciałaby się znaleźć, a już na pewno nie po raz kolejny. Niestety, niektóre panie zagoszczą w naszym rankingu po raz kolejny z rzędu. Oto debiutantki i stałe bywalczynie modowej czarnej listy polskiego show-biznesu.
 • choinki gwiazd
  Polskie gwiazdy na portalach społecznościowych lubią pokazywać swoje życie prywatne. Przy okazji świąt, celebryci pochwalili się pięknie udekorowanymi choinkami. Która z nich prezentuje się najpiękniej?
 • Choinka Marty Grycan
  W domu państwa Grycan zagościła świąteczna atmosfera. Marta pochwaliła się zdjęciami 4,5 metrowej choinki, którą dekorowała wraz z córkami. "W tym roku nasza choinka będzie przepiękna" - zachwycała się celebrytka.
 • Marta Grycan
  O tym, że schudła, mówi oficjalnie i przy każdej okazji - to dla niej powód do dumy. Tajemnicza zmiana objętości ust i uwypuklenie policzków to zdecydowanie nie jest coś, czym chciałaby się chwalić. Nietrudno jednak zauważyć, że z jej twarzą COŚ się dzieje...