• Marta Grycan, jedna z najbardziej rozchwytywanych celebrytek w polskim show biznesie, ma poważne problemy finansowe. Już za kilka dni, komornik zlicytuje wyposażenie jej słynnej cukierni.
 • Wiktoria Grycan z chłopakiem na imprezie
  Czyżby serce Wiktorii Grycan było już zajęte? Nastoletnia córka Marty Grycan pojawiła się na imprezie w towarzystwie młodego mężczyzny. Oboje ubrani na czarno, prezentowali się nieco demonicznie. Co łączy młodą celebrytkę z tajemniczym towarzyszem?
 • Marta Grycan oraz jej starsze córki, karierę na salonach zawdzięczają wyłącznie znanemu nazwisku. Okazuje się jednak, że celebrytki nie są w dobrych relacjach z nestorem rodu, Zbigniewem Grycanem, przez co rodzinna fortuna może przepaść im koło nosa.
 • Marta Grycan to kobieta wszechstronna. Prowadzi własny biznes, piecze torty, pisze książki o gotowaniu, projektuje i bywa na salonach. Teraz, jej nową ambicją jest doradzanie kobietom, co powinny robić, by mogły wyglądać tak jak ona.
 • Marta Grycan celebrytką jest od niedawna, znacznie większe doświadczenie ma zaś jako businesswoman. Dzięki temu doskonale wie, że swoją pracę może cenić wysoko, jednak zdaniem wielu osób, żądane przez nią stawki są abstrakcyjne.
 • Te Polki zawładnęły show-biznesem w 2012 roku
  To był absolutnie ich rok! Zabiegały o nie media i firmy poszukujące "twarzy" dla swoich marek, a publiczność wciąż chciała ich więcej i więcej. Oto kobiety, które zawładnęły polskim show-biznesem w 2012 r.
 • Marta Grycan, Katarzyna Bujakiewicz i Maja Ostaszewska
  Mówi się, że dla większości kobiet 40 urodziny to magiczna granica wieku. Od tej chwili nic już podobno nie jest takie samo, a czas płynie zdecydowanie szybciej niż dotychczas. Oto znane Polki, które w 2012 roku doświadczyły "stawania się 40-latką". Zobaczcie jak wyglądają i oceńcie, czy w ich przypadku stereotypy znajdują zastosowanie.
 • Polskie gwiazdy opowiadają o swoich świętach
  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który każdy spędza na swój sposób. Jedni nie wyobrażają sobie Wigilii bez rodziny, kolędowania i tradycyjnych potraw, inni wolą wyjechać do ciepłych krajów i cieszyć się wypoczynkiem. Zobacz, jak tegoroczne święta spędzą polskie gwiazdy.
 • Miley Cyrus, Kinga Preis i Iga Wyrwał
  Przemiany, które prezentujemy, są naprawdę spektakularne. W 2012 roku znane panie chudły, eksperymentowały z fryzurami, szukały "swoich stylów". Zobaczcie efekty tych metamorfoz i oceńcie, komu zmiana wizerunku wyszła najlepiej.
 • Jakiś czas temu w mediach pojawiły się doniesienia, że Marta Grycan nie wyklucza swojego udziału w rozbieranej sesji dla "Playboya". Ostatnio celebrytka stwierdziła jednak, że ceni się zbyt wysoko, by magazyn stać było na jej gażę.