• Trzy billboardy przed biurem Marco Rubio na Florydzie
  W Miami przed biurem senatora Marco Rubio stanęły trzy bilbordy oskarżające go o brak działania w sprawie ograniczenia dostępu do broni palnej w związku ze strzelaniną w Parkland - donosi nowojorski "Daily News". Bilbordy nawiązują do głośnego filmu Martina McDonagha.
 • Martin McDonagh przezd wejście na 75. galę wręczenia Złotych Globów
  "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" to obraz, o którym mówiło się najwięcej po zakończeniu 75. gali Złotych Globów, za sprawą czterech statuetek, które dzieło zdobyło. Reżyser filmu roku oraz zdobywca nagrody za scenariusz, w rozmowie z Dziennik.pl mówi, dlaczego było to dla niego przełomowe doświadczenie, oraz jak to jest wymieniać listy z zespołem Abba.
 • Frances McDormand
  Frances McDormand znów skradła show w Wenecji. Publiczność stawiła się tłumnie również po to, by obejrzeć... teledysk Michaela Jacksona. I wreszcie oczekiwanie na nowy film Darrena Aronofskyego. Korespondencja z festiwalu filmowego w Wenecji.
 • "7 psychopatów"
  Martin McDonagh po wielce udanym "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" znów bawi się konwencją krwawego thrillera. Tym razem to już jazda bez trzymanki: "7 psychopatów" kryje w sobie tyle niespodzianek i żartów, że pewnie nawet dwukrotne obejrzenie filmu nie wystarcza.
 • "7 psychopatów" w pełnym składzie
  "Siedmiu psychopatów" to brawurowa zgrywa, która kpi ze schematów rządzących kinem sensacyjnym.
 • Colin Farrell i Sam Rockwell w filmie "7 psychopatów"
  "Dużo szaleństwa, trochę chaosu. Spora doza ironii, tyleż sarkazmu i odrobina cynizmu. "Siedmiu psychopatów" to filmowa tragifarsa kryminalno-socjo-i-psychopatyczna bez trzymanki, smakołyk bynajmniej nie tylko dla wielbicieli Colina Farrella, Sama Rockwella, Christophera Walkena i Woody'ego Harrelsona" – pisze o "7 psychopatach" recenzentka portalu Stopklatka.pl. Najnowsze dzieło Martina McDonagha już w piątek 30 listopada wejdzie na ekrany polskich kin.
 • "7 psychopatów"
  "7 psychopatów" to nowa i też czarna komedia Martina McDonagha, twórcy głośnego "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj". I chyba również równie udana, bo film zebrał świetne recenzje zarówno w Stanach, gdzie już wszedł na ekrany, jak i na ostatnim Londyńskim Festiwalu Filmowym...
 • Mickey Rourke nie owija w bawełnę
  Słynny "Zapaśnik" zrezygnował z roli w filmie "Seven Psychopaths" Martina McDonagha.