• Mary-Kate i Ashley Olsen
  Magazyn "Forbes" opublikował listę największych gwiazd mody i sztuki 2012 poniżej 30. roku życia. W rankingu najbardziej znaczących młodych trendsetterów znaleźli się m.in.: Mary-Kate i Ashley Olsen oraz Alexander Wang.
 • Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen
  Mary-Kate i Ashley Olsen wprowadzą na rynek swoje pierwsze perfumy, które będą nazywać się tak jak ich ekskluzywna marka odzieżowa - Elizabeth and James. Debiutancki zapach znanych bliźniaczek pojawi się w sklepach Sephora w marcu przyszłego roku.
 • Macaulay Culkin
  Słodkie buzie, niewinne spojrzenia... Nic bardziej mylącego! Wielu znanych ludzi nie było w swoim dzieciństwie aniołkami. Jednak trzeba uczciwie przyznać, że na ich fatalne zachowanie największy wpływ mieli dorośli. Albo nie dbali o swoje pociechy albo pozwolili im zbyt wcześnie zrobić oszałamiające kariery.
 • Mary-Kate Olsen
  Nie dość, że aktorka od dawna jest przesadnie szczupła - co wcale nie dodaje jej uroku - to teraz jeszcze dodatkowo się oszpeciła, farbując włosy na siwo... Efekt tego jest taki, że na imprezie Costume Institute Gala w Nowym Jorku Mary-Kate Olsen wyglądała jak własna babcia. Zobaczcie zdjęcia.
 • Mary-Kate i Ashley Olsen
  Piękne, 25-letnie siostry Olsen trafiły na listę 100 najbardziej wpływowych osób w świecie mody tygodnika "Time". To dla Mary-Kate i Ashley Olsen spore wyróżnienie tym bardziej, że poza rankingiem znalazła się taka legenda mody, jak m.in. Donna Karan.
 • Mary-Kate i Ashley Olsen kończą z aktorstwem
  Słynne bliźniaczki Olsen porzucają definitywnie karierę przed kamerą. Ashley Olsen stwierdziła, że nie będzie już grać. Mary-Kate jej wtóruje.
 • Od starej malutkiej do dzidzi piernik. Oto gwiazdy, które ubierają się nie na swój wiek
  „Z tyłu liceum, z przodu muzeum”, „dzidzia piernik”, „stara malutka”... Znamy wiele określeń na kobiety, które ubierają się niezgodnie z metryką. Takie przykłady znajdziemy również w świecie gwiazd. Jedne odmładzają się strojem, inne – przeciwnie – dodają sobie lat. Jedne robią to subtelnie, inne starają się zaklinać czas do granic możliwości i groteski. Niektórym to służy, większość oszpeca się lub budzi politowanie. Zobacz!