• Mary-Louise Parker ma dość
  Mary-Louise Parker chce zrezygnować z aktorstwa. Gwiazda serialu "Trawka" ma dość negatywnych opinii, jakie czyta o sobie w sieci.
 • James Franco jako Allen Ginsberg
  Opowieść o Allenie Ginsbergu, jednym z najważniejszych twórców pokolenia bitników. Film Roba Epsteina i Jeffrey'a Friedmana koncentruje się na procesie sądowym poety, oskarżonego o obrazę moralności po publikacji wiersza "Skowyt". Na ekranie m.in: James Franco, Mary-Louise Parker, Jon Hamm. W kinach od 30 marca.
 • Panteon posągowych gwiazd: kreacje na gali BAFTA Brits to Watch 2011
  Już dawno nie mogliśmy oglądać tylu największych gwiazd w tak strojnych kreacjach. Na gali BAFTA Brits to Watch pojawiła się prawdziwa plejada, a właściwie – panteon gwiazd. Panteon, bo królowały iście posągowe suknie od najlepszych projektantów. Spływające do ziemi, udrapowane na ciele i jednym zwykle ramieniu, podkreślające wysmukłość sylwetki i zgrabne nogi odsłonięte głębokimi rozcięciami spódnic. Efektu dodawały kapiące złotem i srebrem dodatki. W takich strojach niektórym z gwiazd niedaleko było do bogiń starożytnej Grecji. Zobacz zdjęcia!
 • "Trawka" i Mary-Louise Parker wracają na małe ekrany
  Dobra wiadomość dla fanów "Trawki": do sieci trafił zwiastun siódmego sezonu obrazoburczego serialu, więc wkrótce premiera.
 • RED
  Spokojną egzystencję emerytowanego agenta zakłóca pewnego dnia zawodowy zabójca. Były pracownik CIA zmuszony jest więc wskrzesić starą ekipę speców od zadań specjalnych, by odkryć, kto próbuje go zniszczyć. Wydane na DVD "RED" to kino rozrywkowe w najlepszym wydaniu i z obsadą, która zapiera dech: Bruce Willis, Morgan Freeman, John Malkovich, Helen Mirren, Mary-Louise Parker, Richard Dreyfuss. Szybką i zabawną.
 • "Trawka" – Mary-Louise Parker jej filmowi mężczyźni
  Mary-Louise Parker na koncie ma kilka świetnych ról, dwa Złote Globy i nagrody za broadwayowskie kreacje. Ale prawdziwą sławę pięknej aktorce przyniosło dopiero sprzedawanie "Trawki". HBO Comedy zaprasza na premierowe odcinki najnowszego, szóstego sezonu komediowego hitu.