• Dłoń niemowlęcia
  Rodzice 2,5-miesięcznej Marysi, dla której w marcu w powiecie bytowskim prowadzona była akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych, poinformowali na swoim profilu na Facebooku, że znalazł się dawca dla ich córki.
 • Martyna Wojciechowska z córką Marysią
  Martyna Wojciechowska jako dumna mama, co jakiś czas pokazuje na portalu społecznościowym zdjęcia swojej córki. Marysia ma już 7 lat i staje się coraz bardziej podobna do swojej pięknej mamy. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia.
 • Małgorzata Pieńkowska
  Małgorzata Pieńkowska ma za sobą bardzo trudne chwile. Aktorka walczyła z chorobą nowotworową i w tym samym czasie, została porzucona przez męża. Przeciwności losu jednak jej nie załamały, a w ich pokonaniu pomogła ... rola w "M jak miłość".
 • Marysia Sokołowska śpiewa "Ave Maria"
  17-letnia licealistka z Gorzowa Wielkopolskiego, która zasłynęła tym, iż rzuciła w twarz premierowi, że jest zdrajcą, pokazuje, że ma talent nie tylko do polityki. Furorę w internecie robi nagranie, na którym Marysia Sokołowska z uniesieniem śpiewa "Ave Maria".
 • Już dziś Polsat wyemituje ostatni przed wakacjami odcinek serialu "Pierwsza miłość". Jak zakończą się losy bohaterów? Widzów uprzedzamy, przygotujcie się na mocne wrażenia.
 • Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk w serialu "Pierwsza miłość"
  Aneta Krawczyk postanowiła zakończyć wojnę z Agnieszką Włodarczyk, która rozbiła jej związek. Niestety, te pokojowe zamiary aktorka przejawi zgodnie ze scenariuszem serialu "Pierwsza miłość". W prawdziwym życiu na pojednanie tych dwóch aktorek raczej nie ma co liczyć.
 • W 6. sezonie serialu "Ranczo" nie zabraknie nowych wątków oraz nowych postaci. Szeregi obsady popularnej produkcji zasiliła ostatnio Ola Szwed.