• Jarosław Kaczyński
  Wizja szefa PiS staje się faktem. Kto myśli, że na sądach proces jej wdrażania się kończy, ten się myli.
 • Idolki współczesnych Polek
  Największe bolączki polskich kobiet? Brak czasu oraz problemy związane z aktywnością zawodową i życiem rodzinnym. Wzór nowoczesnej, spełnionej kobiety? Dla większości Polaków to bezsprzecznie znana dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska.
 • Zespół w pracy
  Stale zmieniający się rynek pracy, rosnący udział pokolenia millenialsów oraz ewolucja oczekiwań stawianych pracodawcom sprawiają, że motywowanie i budowanie zaangażowania pracowników nabierają znaczenia w bardzo szybkim tempie. Coraz większą rolę odgrywają dodatkowe świadczenia pozapłacowe, w tym m.in. programy z zakresu corporate wellness. Jednocześnie pracownicy coraz częściej oczekują, że praca będzie nie tylko miejscem budowania kariery zawodowej, ale także umożliwi realizację pasji i osobistych marzeń. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez KPMG, pracownicy przykładają dużą wagę do marzeń, a ich realizacja ma bezpośredni wpływ na poczucie szczęścia.
 • Myśli kobiety
  Nie można zdefiniować Polek za pomocą jednej uniwersalnej formułki – twierdzi Katarzyna Pawlikowska, autorka książek o kobietach. Panie bowiem znacznie różnią się zarówno w kwestii priorytetów życiowych, jak i podejścia do rodziny. Choć dla ponad połowy kobiet w Polsce nadrzędną wartością jest założenie rodziny i wychowanie dzieci, to nie brakuje również takich, które wybierają życie w pojedynkę.
 • Czołg
  Tegoroczne lato pod względem pogody było wyjątkowo łaskawe dla osób, które wypoczywały w Polsce. Cześć z nich zdecydowała się nie tylko na leniwy wypoczynek na plaży, lecz również zainwestowała w realizację niecodziennych marzeń i pasji. Serwis prezentmarzen.com przygotował zestawienie 7 atrakcji, z których najchętniej korzystali Polacy podczas wakacji 2014.
 • Sukces - mem
  Ponad dwie trzecie Polaków odkłada realizację ważnych planów na później, a najczęstszym powodem jest brak środków finansowych - wynika z badania „Barometr ING: Realizujemy czy snujemy” przeprowadzonego przez TNS Polska. Brakuje nam pieniędzy i czasu, ale wolimy działać niż narzekać! Jak wziąć sprawy w swoje ręce i dopiąć swego radzi trener motywacji Jacek Walkiewicz.
 • Franek ma 8 lat i pewnego dnia, słyszy od babci słowa, które na zawsze zmieniają jego życie. Ten kilkuminutowy film jest laureatem konkursu Allegro Short Film 2013 i w ciągu kilku dni podbił serca internautów .
 • Jak wcielić postanowienia w życie?
  Określ cel, plan działania, znajdź sojuszników i monitoruj postępy. Oto kilka porad jak rozpocząć zmiany w życiu i wytrwać w noworocznych postanowieniach.
 • Kobieta zatopiona w marzeniach
  Dzięki wspominaniu miłych chwil można nie tylko poprawić sobie nastrój, ale i lepiej znosić zimno - informuje badacze. Pod wpływem miłych wspomnień biorący udział w badaniach osoby uznawały zimny pokój za cieplejszy.
 • Kobieta
  Marzenia o białej sukni z welonem odchodzą do lamusa! Jak wynika z nowych badań, zamążpójście – niegdyś kobiecy cel numer jeden – przegrywa na liście planów z kilkoma innymi rzeczami. O czym marzą współczesne kobiety?